Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

shiba tatsuya'nın silahlı olduğu rende bulmadım

ama Rentaro Satomi nin var (ikisini ayrı mı istemiştin)

Ozman Satomi nin kini birazda hazrılarım büyük ihtimal

bekliyorum :D saol bu arada ayrı istemiştim evet olursa çok sevinirim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bekliyorum :D saol bu arada ayrı istemiştim evet olursa çok sevinirim :D

Sanırım senin ki kalcak tam yaparaken adobe ps nin süresinin doldu(tamamen aklımdan çıkmıştı süre meselesi)  <_<

(Tam yaparken program kilitlenip kapandı ya ekranı yumruklayacaktım az kalsa 3 katmanlı yapamıştım , ismi yazıp kaydetçektim) :bsod-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:

İmza yapmayı bi süre bırakıyom  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım senin ki kalcak tam yaparaken adobe ps nin süresinin doldu(tamamen aklımdan çıkmıştı süre meselesi)  <_<

(Tam yaparken program kilitlenip kapandı ya ekranı yumruklayacaktım az kalsa 3 katmanlı yapamıştım , is

(Tam yaparken program kilitlenip kapandı ya ekranı yumruklayacaktım az kalsa 3 katmanlı yapamıştım , ismi yazıp kaydetçektim) :bsod-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:

mi yazıp kaydetçektim) :bsod-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:

bendeki bu şansla :D ne diyeyim saol :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bendeki bu şansla :D ne diyeyim saol :D

Diğer imza yapan arkaşlar var onlar aktif olduklarında yaparlar sorarsan. :)

Abi torrentten indirseydin ya ben kullanamıyorum ama sınırsız benimki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

acaba banada bir imza yaparmısınız ama ben 2 imza birden istiyorum sorun olmazsa :S Mahouka Koukou no Rettousei ve Black Bullet ikisindede ana karakterlerin elinde slah varken olursa çok sevinirim 

bu koyduğum şekillerde ama daha karizma halleri yapabilrseniz çok sevinirim :D teşekürler şimdiden saolun

bi tane önceden black bullet-den yapmışdım istersen şimdilik bunu kullana bilirsin   :) o kadar güzel diyil kusura bakma :) 

7mL8Oa.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.