Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

Anime forumunda dini bayramları vs. kutluyoruz ama.

Adminlerle başı belada biri olarak söylüyorum burayı sohbet sayfasına çevirmeyin lütfen

Sonrası biraz kötü oluyor

-Forumda güncel konulara değinmekte hata yok bu arada-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kısa cevap vermemiş bizim ki sadece

Arada Skyrim den yaptığımda oldu ama anime forumu olduğu için animlerden yapıyoruz

Yani geleni geri çevirmek gibi bi niyet taşımıyoruz

(echi (Fc si hariç) ve yaoi gibi şeyler yapmıyoruz)

Teşekkürler cevabınız için.

Sakin ol kullandığım cümle yanlış olmuş, seni kırmak için söylemedim daha önce hiç animeler dışında istekle karşılaşmadık onu ima ettim :)

Varsa anime dışında istediğin birşey denerim yapmayı... :)

Sinirlenmek değildi de tepkine biraz şaşırdım açıkçası. Sorun yok. Teşekkür ederim nezaketin için.

Etkileyici doğa resimlerini severim. Kitaplarla alakalı güzel resimlere düşkünüm. Özellikle de bir ülke deyince akla gelen ilk simgelerin eşsiz manzaralarını severim. Genelde gif olarak tercih ederim. Fakat bunları bulmak bugün için biraz uzun sürecektir. Şu an için çokta yormak istemem. Tarife uyan resimlerle karşılaşırsanız benim için yapabilirsiniz. Resim istiyorsanız uygun bir zamanda resim de atabilirim.

Ha anime ile alakalı uğraşmak istiyorsanız Kuronuma Sawako'nu gülümseyen bir resmini de benim için imza yapabilirsiniz. Resim fark etmez sonuçta bir emek veriyorsunuz zamanınızı harcıyorsunuz. Resim koyarak çokta uğraştırmak istemem. Gülümseyen bir resmi olduktan sonra imza farketmez :)

Şimdiden teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ha anime ile alakalı uğraşmak istiyorsanız Kuronuma Sawako'nu gülümseyen bir resmini de benim için imza yapabilirsiniz. Resim fark etmez sonuçta bir emek veriyorsunuz zamanınızı harcıyorsunuz. Resim koyarak çokta uğraştırmak istemem. Gülümseyen bir resmi olduktan sonra imza farketmez :)

Şimdiden teşekkürler.

Fazla mı parlak oldu,neyse iş görür mü acaba ??

W2BNzE.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.