Jump to content

2014 İlkbahar Mevsimi Kadın&Erkek Favori Animeleri

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime! Anime! adlı yabancı sitenin yaptığı ankete göre en sevilen ilkbahar animeleri: Erkekler İçin: 1. The Irregular At Magic High School 2. No Game No Life 3. One Week Friends 4. Black Bu

güncel takip ettiğim tek seri 1.Haikyu!! B) diğerleri hakkında yorum yapamıyorum -_- lakin spor animelerinden en seviğim seri oldu diyebilirim ^_^ umarım sonradan bozmazlar  -_- Kuroko No Basket i ge

Şu  "The Irregular At Magic High School"  çok övüyorlar bir başlayamadım ama onu geçim tapmaya başlayanlar var buda beni ondan soğutuyor  :mellow: SNK SOA DxD gibi buna da antisi çıkarsam şaşırmayaca

Isshuukan Friends, No Game No Life, Kamigami no Asobi, Mekakucity Actors, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Black Bullet, Selector Infected WIXOSS gelmelerini iple çektiğim animeler  :wub:  Pek çok kişinin aksine Mahouka Koukou no Rettousei'yi ben pek beğenmedim. Ana karakter hoşuma gidiyor ama onun kardeşini ve diğer tüm karakterleri sinir bozucu bulduğumdan ısınamadım sanırım pek. Yine de onu da takip ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doğaldır sitede Isshuukan Friends diye geçiyor  :P http://www.turkanime.tv/anime-seri/Isshuukan-Friends

edit: bu sefer Ertuğrul önce davranmış   :D

Teşekkür ederim hemen bakıyorum  :D

isshuukan friends diye geciyor bizim sitede. Oradan bulabilirsin. ^^

Teşekkürler^^ 

Düzenlenme: çilek reçeli tarafından
flood yasak :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.