Jump to content

Neden Luffy ???

stingbull

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İzlemeye devam et, özellikle marineford Arc en kral arc olacak ;) şimdiki arc'ta baya güzel :wub:  işin kötü yanı güncele gelince her hafta beklenek adamın canını çok sıkıyor <_<

Bence yardım eden kişilerin çoğu napcaklarını bilmeyen kalcak,ısıncak belkide yicek bi yeri olmayan aylak kişiler luffynin saflığınla söylenen saf düşüncelerine aldanıp zamanla sevmeye başlıyolar onu.

• 1 ay sonra...

iiide kendine çekmesinin sebebide zaten iyi kalpliliğinden yani saf olmasından....

İvankov luffy nin arkadaşı bay3 ü kurtalma isteğini görüyor ve onu öyle kurtarıyor babası dragon oluncada marinford savaşına kadar takip ediyor yani iyi kalpli oldu için luffye yardım etti dimi

Ace jinbeiye kardesime iyi bak dediğinde jinbeinin cevabı korsanları sevmem diyor ama luffy görünce yardım etme kararı alıyor sonrada bunu ona saygı duyduğum için yapıyorum diyo zaten....

hancockda taşa dönüşen kızları kurtarmaya çalıştığını görünce aşk hastalığına yakalanıyor...

crocodaile de zaten kendi kafasına göre takılan bi adam ne dragon ende garp onu bağlamaz adam luffy ile bizzat dövüştü ve ona düşmanı olarak saygı duymaya başladı.....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence yardım eden kişilerin çoğu napcaklarını bilmeyen kalcak,ısıncak belkide yicek bi yeri olmayan aylak kişiler luffynin saflığınla söylenen saf düşüncelerine aldanıp zamanla sevmeye başlıyolar onu.Bazılarıda luffy gibi yalnız.Bazıları ise luffynin karşılıksız yardımını görüp yardım ediyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.