Jump to content

xxibmadoka

Önerilen İletiler

Şarkıları güzelmiş ama bir müzik grubunda sadece tek bir kişinin söylemesi her zaman garibime kaçıyor. Japon müzik grupları arasında Flow grubu daha iyi gibi duruyor. Gerçi fazla araştırmadım Japon gruplarını ama kişisel düşüncem böyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şarkıları güzelmiş ama bir müzik grubunda sadece tek bir kişinin söylemesi her zaman garibime kaçıyor. Japon müzik grupları arasında Flow grubu daha iyi gibi duruyor. Gerçi fazla araştırmadım Japon gruplarını ama kişisel düşüncem böyle.

Bilemedim ki simdi >///< zaten gruplar da hep boyle olmaz mi?

şarkı güzelmiş O.o hiç denk gelmemiştim

evet çok guzel bir sarki ben de gecen tumblr'da denk geldim :D

şarkıları iyiymiş

evet :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilemedim ki simdi >///< zaten gruplar da hep boyle olmaz mi?

Hmm pek müzikle aram yok ama böyle grup müziklerinde ya her grup üyeleri müziğe eşlik eder ya da iki üye eşlik eder en az. Linking Park'ta iki üyesi müziği söylemekte basit bir örnek verilmek istenirse. Böyle tek bir kişi söyleyince olmuyor bana göre grup denmez buna, o zaman arkasına orkestrayı alan herkes müzik grubu olmuyor mu?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmm pek müzikle aram yok ama böyle grup müziklerinde ya her grup üyeleri müziğe eşlik eder ya da iki üye eşlik eder en az. Linking Park'ta iki üyesi müziği söylemekte basit bir örnek verilmek istenirse. Böyle tek bir kişi söyleyince olmuyor bana göre grup denmez buna, o zaman arkasına orkestrayı alan herkes müzik grubu olmuyor mu?

Demek ki bu durum Japonlara ozel bir durumThe Gazette olsun Malice Mizer olsun ya da Dir en Grey sadece bir vocalistleri var. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.