Jump to content

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

MastaAssu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar öncelikle ben "Ronin". Anime Tanıtımlarının olduğu, Japonya ile ilgili yazılarımızın grafikeri ve e-Dergimizin iki editöründen birisiyim. Mayıs ayı sayımızın çıkmadığını biliyorsunu

Üsteki arkadaşın dediği gibi arkaplanların bazıları yazılan yazıları kapattığından biraz sorun oluyor. Önceki sayılara göre daha fazla resim ve renklendirme yapmanızda güzel olmuş bence ^_^     Çalışa

grafiklerin yanı sıra özellikle anime manga tanıtım adlı makale konu olarak nefisti. Eline sağlık Ali Çayır... bir diğeri de Hieratican'ın makalesi.. böyle bilgi verici makalelere ihtiyaç var... eline

Hocam alınma gücvenme olmasın baştan söyleyim.

Kapağı görünce çok sevindim. Bu sefer yıkacaklar ortalığı dedim. Sonra sayfalar geçtikçe soğudum. Genel bir dergi yapısına sokmanız lazım artık.ilk 2 sayfanın düzeni yok worldle yapılmış gibi. Diğerleride pek iç açıcı değil. Yazı dediğin en fazla sayfanın yarısı kadar olmalı. Resimler açık,net ve seçilir olmalı. Bu şekilde bu iş gitmez hocam.

Yinede emek var içerik iyi. Ancak o tasarımı görünce bunalıyor insan, okuyası kaçıyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş ama hikayeler cok uzun ve anime tanıtımları cok kısa kalmış onun yanı sıra güzel ve başarılı bir çalışma yapmışsınız ellerinize sağlık (arkapilan cok göz yoruyor gece okudum diyemi bilmiyorum :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

grafiklerin yanı sıra özellikle anime manga tanıtım adlı makale konu olarak nefisti. Eline sağlık Ali Çayır... bir diğeri de Hieratican'ın makalesi.. böyle bilgi verici makalelere ihtiyaç var... eline sağlık... (yalnız aynı sayfa iki kere basılmış...) 
Soru: Neden inatla Anime Tanıtımleri? bu cidden çok dikkatimi çekti.. 

japonya konusundaki "Kış Işık Festivali" mükemmel seçim... Tapınak ve kalelerle ilgili elimde materyal olduğunu belirtmek isterim :P 

elinize sağlık hepinizin.. 

sadece "ehm" "eee" "hayvanoğlu hayvan" vb gibi aslında samimi olunduğunu göstermek için yazılan kelimeler; makalelerde olmasa daha resmi bir görünümü olacaktır diye düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle çok güzel olmuş özellikle sayfaları çevirdiğimizde sol tarafta kalan anime tanıtımları profesyonel bir calışma diyebilirim. Sizden ricam sıcak geçecek Temmuz ayında derginin kapak fotografına benim için çok önemli olan HIGH SCHOOL DXD resmini koymanız ve romantik animeye biraz daha dergide yer barındırmanız olacaktır. Başarılarınızın devamını dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

grafiklerin yanı sıra özellikle anime manga tanıtım adlı makale konu olarak nefisti. Eline sağlık Ali Çayır... bir diğeri de Hieratican'ın makalesi.. böyle bilgi verici makalelere ihtiyaç var... eline sağlık... (yalnız aynı sayfa iki kere basılmış...) 

Soru: Neden inatla ANİME TANITIMLERİ? bu cidden çok dikkatimi çekti.. 

japonya konusundaki "Kış Işık Festivali" mükemmel seçim... Tapınak ve kalelerle ilgili elimde materyal olduğunu belirtmek isterim :P

elinize sağlık hepinizin.. 

sadece "ehm" "eee" "hayvanoğlu hayvan" vb gibi aslında samimi olunduğunu göstermek için yazılan kelimeler; makalelerde olmasa daha resmi bir görünümü olacaktır diye düşünüyorum...

Sorunu anlayamadım :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.