Jump to content

Game of Thrones Tartışma

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sezon 4 8 bölümde...Dizi kendi içinden birsürü spoiler verdi :D benim gibi spoiler yemiş veya kitabı okumuş olanlar anlamıştır... Bölüme gelirsek açıkası o kadar çok iyi adam harcandı ki ve büyük olas

Dikkat Spoiler!    

Posted Images

Sonunda güncele geldim.. :rolleyes:

Şu dizide şimdiye kadar 3 kere aşırı şaşırdım..

1-Ned Stark'ın idamı

2-Cat ve Robb Stark'a düzenlenen suikastler

3-Prens Oberyn'in ölümü

En son Oberyn'in ölümünü gördüğüm için sanırım en çok ona şaşırdım.Keşke ilk ellerini kesip sonra artislik yapsaydı.Ama üzüldüm çok güzel savaşmıştı.

Artık gece nönetçilerinin başına da Jon geçsin diğerlerinden hayır yok.Hele ki eski kral muhafızından.Direk idam etsinler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu ölümler son degil, George r.r Martin denen psikopat, öldürmek hoşuna giden bi yazarın kitabından uyarlama bu dizi. Bu kadar eleman öldü daha da ölecek. Artık hiç bir şeye, hiçbir ölüme şaşırmayın derim. Her şey olabilir :D Daha neler göreceksiniz :D

Ayrıca son bölüm kötüydü ya, güzeldi ama kötüydü çünkü,

Bu ygritte'nin ölüm sahnesi falan yoktu. Jon savaş sonunda onun cesedini buluyordu. Ekleyerek abartmışlar. Kitaptan çok uzaklaşmaları hoşuma gitmiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu ölümler son degil, George r.r Martin denen psikopat, öldürmek hoşuna giden bi yazarın kitabından uyarlama bu dizi. Bu kadar eleman öldü daha da ölecek. Artık hiç bir şeye, hiçbir ölüme şaşırmayın derim. Her şey olabilir :D Daha neler göreceksiniz :D

Ayrıca son bölüm kötüydü ya, güzeldi ama kötüydü çünkü,

Bu ygritte'nin ölüm sahnesi falan yoktu. Jon savaş sonunda onun cesedini buluyordu. Ekleyerek abartmışlar. Kitaptan çok uzaklaşmaları hoşuma gitmiyor.

hahaha aynen :D Tam bir piskopat valla.

Ben ilk başladığımda şu Jaime in kuleden attığı çocuk vardı adını unuttum şimdi bütün seri onun üzerine olur diye bekliyodum ilk bölümde sakat kaldı yazarın piskopat olduğunu daha ordan sezmiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hahaha aynen :D Tam bir piskopat valla.

Ben ilk başladığımda şu Jaime in kuleden attığı çocuk vardı adını unuttum şimdi bütün seri onun üzerine olur diye bekliyodum ilk bölümde sakat kaldı yazarın piskopat olduğunu daha ordan sezmiştim :D

Bran'dan bahsediyorsun. :D 

Zaten Starklardan hiç dogru düzgün kalmadı ki. Bi Arya var şu an en sağlamı. Ama şunu anladım Gorge Jon'u seviyor. Kaç badire atlattı, kaç kere ölümün eşiğine geldi hala ölmedi. Ölmeyecek gibi :D Tabi emin konuşamıyorum şimdi her an ölebilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bran'dan bahsediyorsun. :D 

Zaten Starklardan hiç dogru düzgün kalmadı ki. Bi Arya var şu an en sağlamı. Ama şunu anladım Gorge Jon'u seviyor. Kaç badire atlattı, kaç kere ölümün eşiğine geldi hala ölmedi. Ölmeyecek gibi :D Tabi emin konuşamıyorum şimdi her an ölebilir :D

Arya ve Jon snow en sevdiklerim arasında zaten onlara bir şey olmaz umarım.Bu sezon en azından Joffrey`den kurtulduk  :D George bile geri döndüremez onu  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dikkat Spoiler!

Emin misin?

Hard Spoiler var bak!

Oğlum bak git!

John Snow'un annesi targaryen. 

Bran Stark insanları da kontrol edebilen ilk ve tek Warg. Duvarın ötesinde White Walkerlara katılacak ve onları yönetecek gücüyle. 

Deanerys Targaryen köleleri kurtarırken babasını öldürdürdüğü, babasının cenazesi için yalvaran adamla evlenecek.

Aslında gerçekte iki tane tanrı var. Biri  Kızıl tanrı, hani diriltebilen meşhur tanrı, diğeri de Ak Tanrı. O da Akgezenler'in tanrısı. Kızıl Tanrı kötü, Ak Tanrı iyi. Aslında Game of Thrones savaşları bu iki tanrı arasında geçiyor. Akgezenler aslında kötü değiller, kızıl tanrıyı durdurmak için güneye gidiyorlar. Gittikleri yere kışı götürüyorlar.

Caetlyn Stark'ın ruhunu Kızıl Tanrı geri getirecek. Bildiğiniz üzere kızıl kadın getirdiği ruhların gücünü intikam için kullanıyordu. Özellikle güçlü ruhlar olsun diye kral soylarını seçiyordu. Stark kadın intikam tanrıçası gibi bir şey olacak.

Tyron Lannister babasını öldürecek.

Ve dahası.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.