Jump to content

Game of Thrones Tartışma

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sezon 4 8 bölümde...Dizi kendi içinden birsürü spoiler verdi :D benim gibi spoiler yemiş veya kitabı okumuş olanlar anlamıştır... Bölüme gelirsek açıkası o kadar çok iyi adam harcandı ki ve büyük olas

Dikkat Spoiler!    

Posted Images

2. bölüm de fena değildi ama Khaleesi canımı sıktı.

Spoiler

Küllerin Kraliçesi olmak istemediği için Westeros'a ejderhaları ile saldırmayacakmışmış. Peh. Sadece gözdağı vermek için mi 3 tane koskoca ejderha var yani şuanda dizide? Ben onların ihtişamı için izliyorum bu Targeryen ne diyor ya :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4. bölüm...

Muazzam inanılmaz süper ötesi muhteşem olağanüstü ya oha beynim durdu kalbim durdu bu nasıl bi bölümdü eyegasm yaşadım resmen!!! :wow2-onion-head-emoticon::wow1-onion-head-emoticon::wow2-onion-head-emoticon::wow1-onion-head-emoticon:

Spoiler

Dothraki'lerin üzerinden uçarak gelmekte olan ejderhanın önce kükremesi duyuldu, benim tüyler diken diken... Sonra kendisi ve Khaleesi göründü, kalbim durdu.... Sonra Khaleesi, "Dracarys!" diyince beynim durdu... Ardından püsküren o alevleri görünce son nefesimi verdim...

İşte bunu bekliyordum çok uzun zamandır bekliyordum birde bu tek bir ejderhanın gücü ya üç tanesi birden saldırırsa... D-ü-ş-ü-n-e-m-i-y-o-r-u-m

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek kelime ile 7x4 efsaneydi...ağzım açık izledim yerimde bile duramadım koştum evde...böyle dizi bir daha gelmez

Spoiler

Efsane bir savaş sahnesiydi...o çaresizlik çok iyi yansıtılmıştı.Ayrıca benim kankalarımdı falan filan üzüldüm çocuğa.Dany gelip Dracarys dedi ya...ben bittim.Şu an ejderha istiyorum.Dragona mızrak saplanınca içim acıdı be...Jaime kaşındı uzaktan fırlataydı ya -.-*

Essos'a dair bir kaç bilgi daha gösterdiler hadi hayırlısı...

Arya ve Sansa'nın karşılaşması çok ruhsuz oldu be...tamam pek sevmezlerdi ama olsun kardeşsiniz siz...örtök sönö löydö störk mö dömöm görököyör? bu ne ya -_-

Yalnız Arya ve Brienne kapışması efsoydu..."hiç kimse" :`)

Bran ı sevmezdim iyice tiksindim bin iç gizli kizginim .s.s. yether anladık...yalnız "kaos bir merdivendir" güzeldi * -* 

Ama efso bölümdü be...yerimde duramadım :big-eye-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.