Jump to content

Game of Thrones Tartışma

Misafir Leffwn

Önerilen İletiler

Müthişti resimdeki sahne..  Jaime Lannister The Dragon Slayer olsa offfff efsane olurdu :D

Ayrıca favori karakterlerimden littlefinger gidici gibi baya üzülüyorum sanki bu sezon gönderecekler adamı. Bence jaime bronn ikilisi esir düşücek ve tyrion bir şekilde kurtarıcak böylece ödeşmiş olurlar.  

Birde herkes savaşla meşgulken garibim jon snow dünyanın sonunu geldiğini anlatmaya çalışıyor savaşı bırakıp beraber olmalılar night king  ve ordusu gümbür gümbür geliyor

+++Bran odun musun gül gibi kızın kalbini kırdı 

IMG_0258.JPG

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sezon 4 8 bölümde...Dizi kendi içinden birsürü spoiler verdi :D benim gibi spoiler yemiş veya kitabı okumuş olanlar anlamıştır... Bölüme gelirsek açıkası o kadar çok iyi adam harcandı ki ve büyük olas

Dikkat Spoiler!    

Posted Images

7 sezondur izlediğim en kötü bölümlerden biriydi.Direk en kötü bölüm demememin tek sebebi favori karakterlerimden Littlefinger sonunda tekrar aksiyona başladı, oyunu en iyi oynayan adam ama malum 5 liye aman bir şey olmasın diye kesin öldürtürler arya`ya

Mantık hataları, skeç gibi rastgele yerleştirilen sahneler 7x4 ten sonra büyük hayal kırıklığı.Ayrıca Arya`yı çok severim ama bu kadar hızlı facelessman seviyesine ulaşması normal mi anlamadım.Bir şey mi kaçırdım acaba facelessman bölümlerinde...

YA  6-7 KİŞİ KOSKOCA ÖLÜLER ORDUSUYLA SAVAŞMAYA MI GİDİYOR CİDDEN ÖLÜLER AYRI AYRI 10 AR GRUPLAR HALİNDE FALAN MI GEZİNİCEK , Baya merak ettim biraz akla yatan bir bölüm olsun yeter bari 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6. bölüm sızdırıldığı için erkenden izledim...

Spoiler

Bölümün adı "şok" olmalıydı çünkü gerçekten büyük şoklar içeren bi bölümdü. Dany'nin bir evladı bi ejderhası eksildi çok üzüldüm :shok::cray: Bide üstüne ölüler ordusu ejderhayı diriltti kendi safhına kattı ya :cray: Ama Jon ile Dany arasında bi romantizm sezmeye başladım :s17:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

7. bölüm ve sezon finali... :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Spoiler

Cercei yalancı gene yaptı yapacağını. Anlaş gitsin işte hala neyin derdindesin. Ayrıca senaryo saçmaladı iyice ya başka bişey çıkardılar şimdide. Jon Snow aslında jon snow değilde Targeryen'mişmiş. Tahtın gerçek varisiymiş. Kitapta senaryonun önüne geçtikleri içinmi böyle saçmaladılar acaba anlamıyorumki. Bide duvarda yıkıldı şimdi verilen ejderha sağolsun. Peehhhh

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Didik didik arama sonucunda böyle bir konu buldum! Bu konuyu açana binbir teşekkürlerimi sunuyorum.. Eğer 7. sezonun son bölümüne kadar izlemediyseniz spoiler vereceğim..

Spoiler

Evet efendim. Benim yazacaklarım bir sonraki sezon yani 8. sezon aynı zamanda final sezonu olacak sezona dair düşüncelerim. Öncelikle Jon Snow'un Aegon Targaryen olmasıyla başlayalım. Açıkçası Jon her ne kadar bir Targaryen olsa bile, onun ruhunda Stark'lık ve Kuzeylilik bulunyor. Açıkçası Jon, Dany'nin halası olduğunu öğrenince ondan biraz uzaklaşabilir. Ayrıca artık o kadar belli ettiniz ki, Jon Azor Ahai Reborn olacağı malum. Ayrıca Işıkgetiren, Dayne Ailesi'nin kılıcı Şafak olur diye düşünüyorum. Bir şekilde Kuzey'e ulaşmalı. Neyse efendim gelelim can alıcı noktalardan birine.. Daenerys'imiz, tatlı Kraliçe'miz, Ejderha'mız; büyük ihtimalle ölecek. Hem zaten 2. sezon 9. bölümde Ölümsüzler'in Evi'nde gördüğü imgelemlere bakılırsa Demir Taht'a neredeyse oturacakken bir şekilde ölecek ve diğer dünyada ölü eşi Khal Drogo ile ölü doğmuş bebeği Rhaego ile yaşayacaktır. Arya'ya gelirsek, Arya özgür ve bağımsız bir ruh olduğundan dolayı, Kraliçe falan olamaz. Fakat Arya, Bravoos'a yelken açabilir, ya da ölüp ruhunu Nymeria ile birleştirebilir, ki bu gayet memnun edici olur. Unutmayın "Valar Morghulis" ... Cersei ise, benim diz çökeceğim tek ve biricik Kraliçe'm, Valonqar Kehaneti'ne göre çok büyük ihtimalle küçük kardeşi Jaime tarafından öldürülür. Jaime de bunun ardından çok yaşamaz diye umuyorum. Tyrion ise, Casterly Kayası Lordu olarak hayatına devam edebilir, ölebilir, ya da Kral/Kraliçe Eli olarak da devam edebilir, ya da kendi halinde takılır;  gel gelelim en can alıcı noktaya.. Yine Jon Snow, nam-ı diğer Aegon Targaryen, asıl tahtta hakkı olan, iki taraf arasında barış antlaşması yapacak olan kişi de olacaktır ve Dany'nin zamanında dediği çarkı kırma işlemini kendisi gerçekleştirecektir ve daha demokratik bir sistem kurup, feodaliteyi bitirecektir. Yıllardır bize bu anlatılmaya çalışılmadı mı zaten? Sansa inşallah Kuzeydeki Kraliçe olur. Sam ise "A Song of Ice and Fire" serisinin yazarı olarak en son sahnede bize geçmişte yaşanan olayları anlatan biri olur diye düşünüyorum. Teoriler ve düşünceler karışınca böyle uzun bir şey çıktı işte. Sonuna kadar okuduysanız helal. İçimdekileri de döktüm artık. Seneye görüşürüz. Bakalım bunlar gerçekleşecek mi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.