Jump to content

Shingeki no Kyojin Fark Attı

Skadi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Shingeki no Kyojin’in büyük başarısı. ABD’de son zamanlardaki toplam manga satışlarında Naruto ve Bleach’in egemenliğine son veren Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) Japonya’daki yarı yıl manga sa

Kishi güzel satmış, hele ki o kadar kötü yönde eleştiri aldığı halde. Shingeki bile olsa one piece ilk yarıyı 2. olarak bitirmesi güzel olmuş. Kuroko yerine gin no saji 3. olsa güzel olurdu. :D 

Bu anime bildiğin Troll, hiçbir şey iken, her şey yapılmaya çalışılıyor :lol:  <_<

yeni sezonu bekliyoruz umarım yaparlar  ^_^ SNK izlerken ben bile dev korkusu yaşamıştım hele o ilk devin eren'in arkasından duvarı geçişi yok mu tam orada şok olmuştum  :cruch-onion-head-emoticon: eren benden daha soğukkanlıydı doğrusu  :ahaaah-onion-head-emoticon: mangasının başarısını tebrik ederim hakediyorlar  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shingeki no kyojinin başarısı beklenen birşeydi... shingeki no kyoji hakkında aklınıza takılan her soruya bir cevap bulabileceğiniz kendi teorilerimden oluşan çalışmalarım vardır.ilgilenler buyursun. http://forum.turkanime.tv/topic/9071-shingeki-no-kyojin/ buda mitolojik bir kurgu hikayesi. http://forum.turkanime.tv/topic/8908-fan-fiction-shingeki-no-kyojin/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya yazıyorum op sene sonunda shingekiyi geçer nedeni de 

1-Shingeki aylık çıkan bir manga 

2-One piece dandik fishman ısland ta bile 10 milyon sattı

3-Dressrosa arc'ı senenin sonunda biter ya da bitmek üzere olacağından ve dof düşeceğinden manga satışları tavan yapacak 

4-Böylece sene sonunda one piece shingeki 2 katlayacak :T

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.