Jump to content

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Mileydi

Önerilen İletiler

Yok bildiğin adam bomba ya :D İchigo son filminde hoppa filan diyor herkes.Çok güçlü filan.Bilseler Zarakinin içinde yatan şeyleri :D Zaten ben eminim gün gelecek Kubo artık ichigo yerine Kenpachiyi başkarakter yapmaya karar verecek.Sonrada ver elini Soul society yansın gitsin :P

baş kaptanın bankai gibi bişey bekliyorum (tabi kubo gösterirse :D ) sonderece yıkıcı bi gücü olucak böle gerçi şmdide sır reatsu ile yıkıyo ama zaraki bu napçağı bilinmez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoo Minnaaa  ^_^  Uzun zamandır bu konu aklımdaydı ama içeriği konusunda pek emin değildim, şöyle mi olsa yoksa böylemi olsa derken neredeyse aylardır bu konuyu açacağım  :huh: çok fazla detaya girme

Oooo güzel konu olmuş :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim :P Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...   Sonrasında Fate serisinin

Bakumandan Nizuma Eiji ve Kazuya Hiramaru çok renkli ve özgün karakterlerdi gerçekten.   FMA dan Scar ı çok severim. Scar'ında intikam yolu sözleri falan etkileyiciydi,   Zeynep adminime Rokurouta Sa

Posted Images

Şu sahneden sonra İchigo nun bir repliği var :

Bunu kaçkez görürsem göreyim ağzım hep açık kalıyor : :D

oba burayı hatrlamıyom ben nedense hangi bölüm sonu yanlız deminde değim gibi yamaji bankai kadar muamzam bi güe sahip olacak aman yarabbi 1. takım kaptanı olduğunu düşünsenize hafta 1-2 kez espadalara savaşa gider :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu sahneden sonra İchigo nun bir repliği var :

Bunu kaçkez görürsem göreyim ağzım hep açık kalıyor :D

baş kaptanın bankai gibi bişey bekliyorum (tabi kubo gösterirse :D ) sonderece yıkıcı bi gücü olucak böle gerçi şmdide sır reatsu ile yıkıyo ama zaraki bu napçağı bilinmez :D

Konu başlığının adminlerce Kenpachi Fanları olarak değiştirilmesini talep ediyorum :P

Adamım king ya en bomba girişlere sahip :D

Şundan sonra bankai açsa zaten anime biter :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hoo hooo konu nereye gitti yawfff :o tamam azcık hedeften şaşar diyordum ama bu kadar da olmaz ki  :D Zaraki ye yan rol küçük etken demek anime dünyasına yapılmış en büyük hakarettir  -_- lütfen sizleri Bleach konularına davet ediyorum fanlığımızı oralarda daha iyi değerlendiririz  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

oba burayı hatrlamıyom ben nedense hangi bölüm sonu yanlız deminde değim gibi yamaji bankai kadar muamzam bi güe sahip olacak aman yarabbi 1. takım kaptanı olduğunu düşünsenize hafta 1-2 kez espadalara savaşa gider :D

Konu başlığının adminlerce Kenpachi Fanları olarak değiştirilmesini talep ediyorum :P

Adamım king ya en bomba girişlere sahip :D

Şundan sonra bankai açsa zaten anime biter :D

Adamın bankaiye ihtiyacı mı var :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bakumandan Nizuma Eiji ve Kazuya Hiramaru çok renkli ve özgün karakterlerdi gerçekten.

FMA dan Scar ı çok severim. Scar'ında intikam yolu sözleri falan etkileyiciydi,

Zeynep adminime Rokurouta Sakuragi konusunda katılıyorum. resimli sözlük yapılsa "aniki" teriminin karşısına Rokurouta Sakuragi nin resmi olurdu ;)

Zaraki konusunda ben aynı fikirde değilim forumdaşlarım şüpesiz Zaraki anime tarihinin en cool karakterlerinden biri ama başrol olmak için fazla havalı B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

k projectten totsuka tatara: animeye bu karakter için başlamıştım meğersem olayların hepsi totsukanın cinayetini araştırmak içinmiş (not: yazdıklarım spoilere girmez animenin konusu bu  :P )

tumblrmd83xchc6c1r877bv.gif

söylemeden olmaz hitsugaya birde  :D

şimdilik daha fazla aklıma gelmiyor  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir sürü yakışıklı, karizma kötü var :D Ama SAO'da adını sürekli unuttuğum 2. Bölümde ölen turkuaz saçlı adam var, Vampire Knight'da "Gitme daha karpuz kesecektik" dediğim Ruka var, Maria var, Avatar'da "Içten Yanmalı Adam" var. Ama bu karakterler de önemli altyapıyı oluşturuyorlar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.