Jump to content

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Yoo Minnaaa  ^_^ 

Uzun zamandır bu konu aklımdaydı ama içeriği konusunda pek emin değildim, şöyle mi olsa yoksa böylemi olsa derken neredeyse aylardır bu konuyu açacağım  :huh: çok fazla detaya girmeden, başka birilerinin aklına da gelmeden açayım dedim  :P belki başka beyinlere bu fikir akın etmiş olabilir, hatta forumumuzun tozlu raflarında yerini bile almış olabilir, ama aradım taradım bu konu ile ilgili bağlatılı bir şeyler bulamadım varsa da af ola  :rolleyes: 

bu kadar ön giriş yeter herhalde, birileri okursa helal olsun onlara -_- malum forumca pek okuma düşkünü değiliz <_< gelelim konumuza;

öyle karakterler vardır ki 3-5 bölüm gözükür sonra yok olur ama kendi gider adı kalır yadigar,  hani imkan olsa ayrı bir anime serisini yapıp, başrol vereceğiniz bir yan karakter var mıdır? yada ana karakterlerden kendisine pek sıra gelmemiş ama gözüktüğü o 3-5 sahnede tüm kriterleri altüst eden hatta biçıksada gül cemalini görsem, endamı arz etse günüm şenlense dediğiniz, hadi bakalım göreyim sizi benim ilk 3 burada   B) 

aklıma ilk gelen;

Rainbow - Nishi Rokubou no Shichinin serisinden Rokurouta Sakuragi kendisi ile tamamen şans eseri tanışmış olup anikilik böyle bir şeymiş demek ki diye kelimenin gerçek anlamını öğreten fedakar, cefakar, güçlü, azimli, karakter  ;) 

oHzI2kT.jpg

bir diğeri Laxt Exile serisinden Alex Rowe son ana kadar kendisinden ve kararlarından ödün vermeyen soğuk, mağrur, zeki kaptanımız  :rolleyes: 

7ckCJnl.jpg

ve sonuncusu Tengen Toppa Gurren - Lagann dan Kamina-Sama bir diğer aniki hep karizma tam karizma, şimdiye kadar gördüğüm en geyik ama bir o kadar manyak karakter  B) 

mVOp7hn.png

sizin de aklınıza gelenleri bekliyorum bu saya de yeni seriler ve yeni karakterler ile tanışmayı umuyorum  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoo Minnaaa  ^_^  Uzun zamandır bu konu aklımdaydı ama içeriği konusunda pek emin değildim, şöyle mi olsa yoksa böylemi olsa derken neredeyse aylardır bu konuyu açacağım  :huh: çok fazla detaya girme

Oooo güzel konu olmuş :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim :P Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...   Sonrasında Fate serisinin

Bakumandan Nizuma Eiji ve Kazuya Hiramaru çok renkli ve özgün karakterlerdi gerçekten.   FMA dan Scar ı çok severim. Scar'ında intikam yolu sözleri falan etkileyiciydi,   Zeynep adminime Rokurouta Sa

Posted Images

Toradora! Serisinden  Ami Kawashima. Çok farklı bir karaktere sahip kendisi :) Spoiler geliyooooor izlemeden açmayın!!!!!

Ryuuji'nin Taiga ile birlikte olucağı belliydi ama Ami'nin olmasını çok isterdim. Bir de değişiklik yapıp yan karakterle romantizm yaşatsalar be :) )

27YZ3O.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oooo güzel konu olmuş :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim :P

Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...

6-470.jpg

Sonrasında Fate serisinin gülü,açmayan çiçeği ...Aslında hem baş karakter hemde değil ...Neden diceksiniz anime anlatmasada moviesini izleyenler anlar...Archer

21bc732be1e335ac06d130d06b2d9e87.jpg

Son olarakda D.Graymanden Kanda...Manga okuyanlar onun neler yaşadığını bilir :(

Yuportrait.jpg

PS: Sırf Bleach deki Zaraki için bile bir anime üretilebilir...Bleach: Zanpakutosuz Yürüyen Adam... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toradora! Serisinden  Ami Kawashima. Çok farklı bir karaktere sahip kendisi :) Spoiler geliyooooor izlemeden açmayın!!!!!

Ryuuji'nin Taiga ile birlikte olucağı belliydi ama Ami'nin olmasını çok isterdim. Bir de değişiklik yapıp yan karakterle romantizm yaşatsalar be :) )

27YZ3O.jpg

Bu dediğin Clannad'da vardı. En azından ovasında. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başlığı görünce aklıma hemen tiyatro geldi :D malum tiyatroda kursişerlik yapıyourm 2 senedir  2 senedirde küçük rollerleri alıyorum her neyse hiç düşünmediğim bi konu yav :( hangi karekter olabilir ki şimdi ? Ahada buldum psycho pass kagari olabilir (profil fotorafım) k projectten yato olabilir :)

Oooo güzel konu olmuş  :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim  :P

Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...

6-470.jpg

Sonrasında Fate serisinin gülü,açmayan çiçeği ...Aslında hem baş karakter hemde değil ...Neden diceksiniz anime anlatmasada moviesini izleyenler anlar...Archer

21bc732be1e335ac06d130d06b2d9e87.jpg

Son olarakda D.Graymanden Kanda...Manga okuyanlar onun neler yaşadığını bilir :(

Yuportrait.jpg

PS: Sırf Bleach deki Zaraki için bile bir anime üretilebilir...Bleach: Zanpakutosuz Yürüyen Adam... :D

en az 2 sezon 1 movie yapılır zarakinin savaşlrından bence :D hele filmde malum kişiden nasıl kenpacnilği aldığıda gösterilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Konu küçük roller büyük etkilerden daha çok sevdiğimiz yan karakterlere dönecek benim iletimle  :P

İlk olarak olarak aklıma HOTD ten Rika Minami geldi. 13 bölümlük animede topu topu birkaç dakika görünen karakterimiz benim favori en güzel kadın karakterimdir.

249871_99187.jpg

Ercan a Kenpachi konusunda kesinlikle katılıyorum...

Sonrasında Shiba Kaien hakkında FC açılmış bir yan kapının yan mandalı bir karakter  :D

Zeynep Admine Rokurouta Sakuragi konusunda kesinlikle katılıyorum :)

Fairy Tailde  Master Mavis var sonrasında

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en az 2 sezon 1 movie yapılır zarakinin savaşlrından bence :D hele filmde malum kişiden nasıl kenpacnilği aldığıda gösterilir :D

Yok bildiğin adam bomba ya :D İchigo son filminde hoppa filan diyor herkes.Çok güçlü filan.Bilseler Zarakinin içinde yatan şeyleri :D Zaten ben eminim gün gelecek Kubo artık ichigo yerine Kenpachiyi başkarakter yapmaya karar verecek.Sonrada ver elini Soul society yansın gitsin :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

başlığı görünce aklıma hemen tiyatro geldi :D malum tiyatroda kursişerlik yapıyourm 2 senedir  2 senedirde küçük rollerleri alıyorum her neyse hiç düşünmediğim bi konu yav :( hangi karekter olabilir ki şimdi ? Ahada buldum psycho pass kagari olabilir (profil fotorafım) k projectten yato olabilir :)

Yok bildiğin adam bomba ya :D İchigo son filminde hoppa filan diyor herkes.Çok güçlü filan.Bilseler Zarakinin içinde yatan şeyleri :D Zaten ben eminim gün gelecek Kubo artık ichigo yerine Kenpachiyi başkarakter yapmaya karar verecek.Sonrada ver elini Soul society yansın gitsin :P

Şu sahneden sonra İchigo nun bir repliği var :

Bunu kaçkez görürsem göreyim ağzım hep açık kalıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.