Jump to content

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 81
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yoo Minnaaa  ^_^  Uzun zamandır bu konu aklımdaydı ama içeriği konusunda pek emin değildim, şöyle mi olsa yoksa böylemi olsa derken neredeyse aylardır bu konuyu açacağım  :huh: çok fazla detaya girme

Oooo güzel konu olmuş :D Bende 3 tane efsane olan,olmaya yatkın ve asla kalbimden çıkmayacak kişiyi söyliyim :P Hellsing serisinin bence en baba karakteri PİP...   Sonrasında Fate serisinin

Bakumandan Nizuma Eiji ve Kazuya Hiramaru çok renkli ve özgün karakterlerdi gerçekten.   FMA dan Scar ı çok severim. Scar'ında intikam yolu sözleri falan etkileyiciydi,   Zeynep adminime Rokurouta Sa

Posted Images

• Forum Admin

ara beni ara yar ara sıra ara yar ara sıra aramazsan halim nice olur yar :P sesimiz çıkmasa da takılıyoruz işte :D neyse sen geldiysen ben anime izlemeye döneyim  :ph34r:

Ben animeyi bitirdim de burdayım :D

Bu arada kendi listeme baktım da :D Kuroshitsuji deki Grell SuttCliff ve Undertaker karakterleri de çok orijinaldir :)

artı orada bir Urahara Kisuke gördüm :D la adam olmasaydı animenin konusu olmazdı be :D nasıl küçük rolü var adamın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ashido.jpg

Ashido Kano

Çok sağlam bi karakterdi bence...okuduğuma göre animede tasarlanıp Tite ile konuşulmuş animeden mangaya aktarılacak bi karakterken Tite kararından vazgeçmiş tabi uydurmada olabilir ama okuyalı baya oluyor sözde böyle bi mevzu döndüğünden karakter animede kalıyor ama bence Tite bu karakteri kesinlikle almalıydı...

kimimaro2.jpg

Hasta olmasa yaşasa orcihin oyuncağı olmasa kimbilir neler yapıcaktı çok yüksek bi kapasiteye sahip olan ama kader kurbanı bi karakter :D

Şimdilik bunlar...benim sağ solum belli olmaz aklıma gelenler olur belki :D...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ashido.jpg

Ashido Kano

Çok sağlam bi karakterdi bence...okuduğuma göre animede tasarlanıp Tite ile konuşulmuş animeden mangaya aktarılacak bi karakterken Tite kararından vazgeçmiş tabi uydurmada olabilir ama okuyalı baya oluyor sözde böyle bi mevzu döndüğünden karakter animede kalıyor ama bence Tite bu karakteri kesinlikle almalıydı...

kimimaro2.jpg

Hasta olmasa yaşasa orcihin oyuncağı olmasa kimbilir neler yapıcaktı çok yüksek bi kapasiteye sahip olan ama kader kurbanı bi karakter :D

Şimdilik bunlar...benim sağ solum belli olmaz aklıma gelenler olur belki :D...

şu herif harbi harcamış kuboş  lan adam düşman bölgesinde senelerce hayatta kalmış  biri sen adamı kabul etme pü senin ben  -_- alttaki fotoğraf açılmıyor sanırsam kimimaru  :)  malum hastalık oruchi kurbanı felan  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.