Jump to content

Manga Akademisi: Bölüm 2 Çıktı! + Sorularınız&Sorunlarınız

Kaxell

Önerilen İletiler

Hocam cidden çok yararlı bir şey *-* İsterseniz sayfa işlerinde yardım edebilirim veya photoshopta nasıl kolayca yapabileceğinizi gösterebilirim ^^

Abi bu sayıya gelen yorumlara bir bakalım. Ben paintten yapıyorum bu sayede daha az zamanımı alıyor. Düzenlemesini editlemesini geriye kalan herşeyi Ahmet yapıyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb) İndirme Linki /Alternatif: TIKLA Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb) İndirme Linki    /Alternatif: TIKLA

Bu bir TürkAnime.TV projesidir. Ertuğrul arkadaşım benimde ustam olan ve çizmeyi ondan öğrendiğim amerikalı mangaka Mark Crilley'in "Mastering Manga with Mark Crilley" kitabını çevirecek ve bende kull

konu sabitlendi  B) ilk defa konu sabitliyorum  :ph34r:   asıl bizler emekleriniz için teşekkür ederiz  ^_^

Abi bu sayıya gelen yorumlara bir bakalım. Ben paintten yapıyorum bu sayede daha az zamanımı alıyor. Düzenlemesini editlemesini geriye kalan herşeyi Ahmet yapıyor :D

Hocam bizde editörüz ama dergide böyle birşey yapılacağı haberi verilmiyor ^^ Ne yapacaksın işte.. Büyük ilgi görür merak etme. Yardım edilecek durumlarda buralardayım ben ;) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam bizde editörüz ama dergide böyle birşey yapılacağı haberi verilmiyor ^^ Ne yapacaksın işte.. Büyük ilgi görür merak etme. Yardım edilecek durumlarda buralardayım ben ;) :D

Yapma ya :) Eğer bir sıkıntı olursa ilk senin kapını çalarız merak etme :D Şu son halini gördükten sonra ilgi göreceğine şüphem yok Ahmet destan yaratmış. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yazıların netliği ve boyutu konusunda bazı sorunlar yaşadık keşke işin başındayken sizlerle irtibata geçseydik. Sorun değil gelecek sayılara inşallah ama kaliteli bir çalışma oldu gerçekten ufak tefek hataların dışında çok kapsamlı bir çalışma oldu. Bir dahakine kapınızı çalacağız :) iyi niyetiniz için teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DUYURU:

Çalışmaların daha fazla kişiye ulaşması ve çalıntı ihtimalini ortadan kaldırmak amacıyla bu konuda sadece sorularınız yer alacaktır. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz. 

Birkaç güne: "Manga Akademisi 1. Bölüm" türkanime.tv dergisinde yer alacak ve BURAYI TIKLAYARAK ulaşabileceksiniz. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.