Jump to content

Manga Akademisi: Bölüm 2 Çıktı! + Sorularınız&Sorunlarınız

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sıfırdan Başlayanlar İçin Manga Akademisi: Bölüm 1 (8.52 Mb) İndirme Linki /Alternatif: TIKLA Sıfırdan Başlayanlar için Manga Akademisi:  Bölüm 2  (7.20 Mb) İndirme Linki    /Alternatif: TIKLA

Bu bir TürkAnime.TV projesidir. Ertuğrul arkadaşım benimde ustam olan ve çizmeyi ondan öğrendiğim amerikalı mangaka Mark Crilley'in "Mastering Manga with Mark Crilley" kitabını çevirecek ve bende kull

konu sabitlendi  B) ilk defa konu sabitliyorum  :ph34r:   asıl bizler emekleriniz için teşekkür ederiz  ^_^

valla ben çok eğitici buldum . özellikle yüz çizimlerini yaptıktan sonra oranlar la oynıyarak kendi çizim tarzımı yakalamaya çalışmayı düşünüyorum ama ilk olarak ordaki tarzı bir  benimsiyim sonra onda ustalaştıktan sonra  çizimerimi  özelleştire bilirim  şimdilik ilk işim  bursumun yatmasını bekliyim malzeme almak  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla ben çok eğitici buldum . özellikle yüz çizimlerini yaptıktan sonra oranlar la oynıyarak kendi çizim tarzımı yakalamaya çalışmayı düşünüyorum ama ilk olarak ordaki tarzı bir  benimsiyim sonra onda ustalaştıktan sonra  çizimerimi  özelleştire bilirim  şimdilik ilk işim  bursumun yatmasını bekliyim malzeme almak  :D

eğiticilik konusunda çok üstünde durduk. Şu ana kadar Türkçe olarak bu kadar detaylı manga çizimini anlatan bir çalışma olmadı internet ortamında. İlerki bölümler daha çok bilgi barındıracak.

Soru sormasamda olurmu ? (buda bir sorudur :D)

buda bir soru değildir hindistanda yaşadığı tahmin edilen ruhani bir öğretmen ve budizmin kurucusudur :D O da bir sorudur ve evet soru sormasanda olur. Biz zaten gerekli tüm bilgileri çalışmada sunduk olur da birisi bir yerde takılır şurayı anlmadım veya şunu çizdim nasıl olmuş oranları doğru mu gibi sorulara buradan cevap verilecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten ellerinize sağlık,emeğiniz için teşekkürler  :)

Bu kitabı,öncededen ebay ve benzeri nette görmüştüm,fakat tam olarak bakamamıştım,dışarıdan da manga çizim kitapları araştırırken,birçok farklı tarzda kitap vardı fakat aradığım bu kitap yoktu,şimdi birde türkçe!,gerçekten çok teşekkürler,Marc Crilley'nin farklı manga türlerini anlatan daha birçok kitabının olduğunu biliyorum,shoujo vb.

Fakat bu bile gerçekten çok güzel,herhangi bir sorun görmedim,gayet güzel bir çalışma olmuş yeniden teşekkürler,devamını dört gözle bekliyorum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık güzel olmuş. İleri ki aylarda ki çalışmalarınızı da takip edeceğim. şu an yoğun bir iş temposunda olduğum için çevirmenlik yada manga gibi sevdiğim şeylerle pek ilgilenemiyorum. ama biraz rahatladıktan sonra sevdiğim anime ve mangalarla daha haşır neşir ve uğraşma niyetindeyim :) maddi ve manevi olarak destek vermek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten ellerinize sağlık,emeğiniz için teşekkürler   :)

Bu kitabı,öncededen ebay ve benzeri nette görmüştüm,fakat tam olarak bakamamıştım,dışarıdan da manga çizim kitapları araştırırken,birçok farklı tarzda kitap vardı fakat aradığım bu kitap yoktu,şimdi birde türkçe!,gerçekten çok teşekkürler,Marc Crilley'nin farklı manga türlerini anlatan daha birçok kitabının olduğunu biliyorum,shoujo vb.

Fakat bu bile gerçekten çok güzel,herhangi bir sorun görmedim,gayet güzel bir çalışma olmuş yeniden teşekkürler,devamını dört gözle bekliyorum ^_^

Elinize sağlık güzel olmuş. İleri ki aylarda ki çalışmalarınızı da takip edeceğim. şu an yoğun bir iş temposunda olduğum için çevirmenlik yada manga gibi sevdiğim şeylerle pek ilgilenemiyorum. ama biraz rahatladıktan sonra sevdiğim anime ve mangalarla daha haşır neşir ve uğraşma niyetindeyim :) maddi ve manevi olarak destek vermek istiyorum.

değerli yorumlarınız için teşekkürler :) Hedefimiz manga çizimi konusunda A dan Z ye tüm bilgileri elimizden geldiğince bu projede toplamak ve bir rehber kitap niteliğiyle manga çizimi meraklılarına ulaştırmak. Gerçekten faydalı bir çalışma olacak takipte kalın :) Ayrıca Mark Crilley'in farklı kitaplarıda mevcut ama bu kitap manga çizimini temelden aldığı için bu kitapta karar kıldık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.