Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

gogoanimede aksam 8 de çıkar hep raw ing altyazı 10 da

çok güzel soru sorayım birde:

tatsuyanın kullandığı ayrıştırıcıyla eski komutan siriusun kullandığı moleküler bölücü arasındaki fark nedir? iyi bilen var mı? hangisi daha üstün?

benim bildim kadarıyra tatsuyanınki monekül bağlarını parçalarken eski komatının buldu zayıflatıyo yani tatsuyanınki üstün diye biliyom ama barıs veya tatsuya dan cevap beklemekte fayda var :D

Aynen, Sirius'unki moleküler bağları sadece zayıflatıyor, biraz daha kolay kesilebilir hale falan getiriyor ve bu halde askeri sır sayılan bir büyü... Tatsuya'nın ki her şeyi ayrıştırdığından onun ki ne sırrı sayılır bilmem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haftaya final bölümü izledim süperdi keşke tatsuyanın iyileştirme gücünü diğerleride görselerdi .Görenler diğerlerine bahsedikcem bu konudan acbaa diğer bölümde merak ediyorm

Birde tatsuya haftya overhole kullanıcak ama sanırsam diğerleri bunu görmücekler  ayrıca o limanda bir tane gemi var filo yu vurucak filan diye okumuştum daha bilmiyolarmı acaba geldiklerini

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bildiğin kilit kelime aramış gibi denk geldim :D Konuyu tamamen okumadım çünkü verdiğin bilgilerde özellikle aradığım şey ensest ilişki idi. Ve yok demişsin sağ ol var ol!! Sırf bu yüzden büyük bir rahatlıkla başlayabileceğim şöyle adam akıllı.. İlk bir kaç bölümünü izlemiştim aslında ve hoşuma da gitmişti. Ama o türler etiketindeki "romantizm" ve iki kardeşin birbirlerine haddinden fazla farklı yaklaşımı beni soğutmuştu animeden. Başlayayım o zaman :D Bilgilendirme için teşekkürler... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bildiğin kilit kelime aramış gibi denk geldim :D Konuyu tamamen okumadım çünkü verdiğin bilgilerde özellikle aradığım şey ensest ilişki idi. Ve yok demişsin sağ ol var ol!! Sırf bu yüzden büyük bir rahatlıkla başlayabileceğim şöyle adam akıllı.. İlk bir kaç bölümünü izlemiştim aslında ve hoşuma da gitmişti. Ama o türler etiketindeki "romantizm" ve iki kardeşin birbirlerine haddinden fazla farklı yaklaşımı beni soğutmuştu animeden. Başlayayım o zaman :D Bilgilendirme için teşekkürler...

Bence bastan sona konuyu okumani tavsiye ederim cogu yeri atlamislar konu nerden nereye geldi dememen icin tavsiyeedilir
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence bastan sona konuyu okumani tavsiye ederim cogu yeri atlamislar konu nerden nereye geldi dememen icin tavsiyeedilir

Teşekkürler.. Ama aslında ben izleyip göreyim diyenlerdenim.. Çünkü bir çok animeden spoiler yediğim için izlemekten vaz geçmişimdir :D Bunda da 6. ya da 7. bölüme kadar gelmiştim ama iki kardeşin arasındaki aşırı romantik ilişki alarmları vaz geçirdi. Onu saymadığımızda anime çok ilginç ve kaliteli. Abinin asıl olayı ne mesela çok merak ediyorum..Aama kız kardeşi ile evli modda yaşamaları kızın salak kıskançlıkları falan çok saçma.. Neyse indirdim zaten animeyi bi iki işim var bitirince başlıcam :D Tekrar teşekkürler 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.