Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

Yeni okuduğum bazı seriler var ve şunu söyleyeyim artık Web Novellarda büyük ihtimalle ezik ana karakterlerin devri bitti gibi :P yeni çıkan web novelların çoğu güçlü ve kendine güvenen karakterlerle alakalı -öyle olmayanlar da en azından ağlamaktan başka şey yapmayan ana karakter değiller-

Bazılarının LN ve manga haberlerini bekliyorum çıkanların tanıtımını yaparım (Tate no Yuusha no Nariagari bunlardan biriydi ve manga çevirisine başladık: http://moonfansub.blogspot.com.tr/2014/09/tate-no-yuusha-no-nariagari-kalkan.html ya da Batoto: http://bato.to/comic/_/comics/tate-no-yuusha-no-nariagari-r12672) konusu çok iyi olan orijinal seriler geliyor :)

Daha çıkmamış olanlara örnek olarak şu anki WN favorim; Arifureta

Mangası çıkmaya başlamış biri var (mangası berbat ama LN iyi) Mushoku Tensei. Çok hızlı ünlü olanlardan, yaklaşık 6-7 ayda 7. kitabı bastılar bile  :lol:

Diğer seriler için biraz daha beklememiz gerekecek maalesef ama Tate'ye bi göz atmanızı tavsiye ederim, konu başlangıcı klişe gelebilir ama 10 numara orijinal hikayesi var ve iyi tarafı Web Noveli bitti  :lol: yaklaşık 300 chapter sürdü ve çok beğenilince yazar bi 300 chapter daha yan hikaye yazdı, hala da devam ediyor  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.