Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

bölümün tükçe alt yazısı çıkınca bide öyle izledimm ahahh ... efsane bölümdü efsane :wub:  :wub: 

arkada babalar gibi tatsuya var tabi vurulun anam vurulun siz :P tövbe ya :( yazık ne çekiyo onları diriltene kadar şaka maka karşı tarafa acıdım sanki zombi ordusuyla savaşıyolar , dirilişleri fln filmlerden fırlamış gibi ..

anime gerçekten çok kaliteli özellikle büyücülerin ızdarıbının yeni başmasıyla ilgili olan sözler çok mantıklı ve kurgu yu daha gerçek yapan bi noktaya değinmiş anime deki siyaset politika fln çok gerçekçi seyirciyi fena bağlıyor :) 2. sezon çabuk gel ♥

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

böyle sağlam konusu olan anime çok az 2. sezon çıkmaması gibi söz konusu kesinlikle olmaz .. rahat söylüyorum 2. ve 3 kesin gelir ..... shiba yeni açacağın konu tüm çevirdiğin noveller mi olacak yoksa yenilerini mi koyacaksın..

Hepsini koyamam, son kaldığım yerden animenin bittiği yere kadar atlanan yer varsa onları özet geçerim yakında sonra kaldığım yerden özetlere devam etmeyi düşünüyorum ama oldukça yavaş olacak maalesef, sınavlar yaklaşıyor :(

çok sağlam bi seriydi Tatsuya gördüğüm en op karakterdi :D bide ilerde onu zorlayan düşmanlar çıkıyor mu yoksa geleni geçeni eziyor mu böyle :D

Bu kısım daha ana konuya girişti :D Aslı konu şimdi başlayacak, Tatsuya'nın eşitleri normal büyücüler değil ki 13 Havari, Bilgeler falan  :lol: yeni sezonda Lina'yı dört gözle bekliyorum... O zaman süper vs leri görürüz  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fırsat varken çin in dört bi yanına tatsuyayla op yapıcaklardı çini ayın yüzeyine benzetseydiler bi daha kafa tutamazdı zho denen adamıda yakalıcaklar tmm japonyaya rakip kalmaz 500 km mesafede :) öyle böyle demeyin çin kendi kaşındı şuanda amerikanın yıllarca kaşındığı gibi başka ülkelerin topraklarında ne işin var senin ilk başta yanlış yaptılar ırağa  girerek(afkanistan filan)birinde taliban diğerinde işid çıktı yazıklar olsun yüzbinler öldü daha duracak değil kan bazı cahillerde işidi türkiye yaptı diye atıp tutuyo neyse düşündükçe tepem artıyo

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepsini koyamam, son kaldığım yerden animenin bittiği yere kadar atlanan yer varsa onları özet geçerim yakında sonra kaldığım yerden özetlere devam etmeyi düşünüyorum ama oldukça yavaş olacak maalesef, sınavlar yaklaşıyor :(

Bu kısım daha ana konuya girişti :D Aslı konu şimdi başlayacak, Tatsuya'nın eşitleri normal büyücüler değil ki 13 Havari, Bilgeler falan  :lol: yeni sezonda Lina'yı dört gözle bekliyorum... O zaman süper vs leri görürüz  :P

oo iyiymiş herkesi ezmeside güzel oluyor ama arada kıyasıya dövüşlerde olsa tadından yenmez :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tatsuya olmadı bır atom bombası atar mutluluklar dileriz dedi gibi oldu gerçi 2 tane attı asdfsafsafasd :D 

tatsuya gordugum 2. en op karakter diğeride issei ıllegal move trıdent falan var onunda ln de muthgıs derecede ekıpmana sahıp ve SSS clas devıl ama mıddle class hala cunku eger hıgh class yaparsa sırzech ılgı olagı olupda dusmanları kendıne cekecegını dusunuyor kahretsın ya hıgh class olsunda ben de gonul rahatlıgıyla haremıne bakayım 

konuyu mahoukadan dxd ye getırdım siz dusunun bneım mallıgımı ve cıldırdıgımı. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.