Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

vol 15 çevirisi bitmiş vol 16 da da chapter 5 e kadar gelmişler grammer check kalmış sadece.

5irRQLe.gif

yen press e küfrediyorduk ama baka tsuki devredışı kalınca millet dört bir elden sarıldı çeviriye :D

Vol 16 nın çevirisine bir baktım da onii-sama yı dear brother diye çevirmişler, saygı eklerini falan kaldırmışlar :( neyse çeviri tamamlanınca editlenir oralar büyük ihtimal.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vol 16 nın çevirisine bir baktım da onii-sama yı dear brother diye çevirmişler, saygı eklerini falan kaldırmışlar :( neyse çeviri tamamlanınca editlenir oralar büyük ihtimal.

çeviren kişi çinçeden ingilizceye çeviriyor... :D şimdi baktım chapter 6 ya kadır çevrilmiş şu an. bugün yenilenmiş.

ayrıca vol15'in hiç çevrilmediğini sanıyorum. sadece özet şeklinde 100 sayfalık özeti var, o da zaten aylardır vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çeviren kişi çinçeden ingilizceye çeviriyor... :D şimdi baktım chapter 6 ya kadır çevrilmiş şu an. bugün yenilenmiş.

ayrıca vol15'in hiç çevrilmediğini sanıyorum. sadece özet şeklinde 100 sayfalık özeti var, o da zaten aylardır vardı.

daha yayınlanmamış anladığım kadarıyla çevirisi tamamlanmış. ama yanlışta olabilir çıkana kadar bilemeyiz. vol 14-15 benim pek umrumda değil açıkcası vol 16 fora!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.