Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

tatsuyanın özel birlikten yasaklanması çok uzun sürmüyor zaten. visitor achın daha ilk partında parazit olayı çıkınca tekrar izin alıyor hemen. benim bir sorum var. yokohoma arcta miyuki ve halası maya konuşurken miyuki abimin büyüsü beni hep koruyor zaten diyor. tatsuya miyukiden çok uzakta o sırada. tatsuya o kadar uzakta olsa bile miyukiye bir şey olursa iyileştirme büyüsü o kadar uzaktan otomatik çalışıyor mu ki öyle dedi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

tatsuyanın özel birlikten yasaklanması çok uzun sürmüyor zaten. visitor achın daha ilk partında parazit olayı çıkınca tekrar izin alıyor hemen. benim bir sorum var. yokohoma arcta miyuki ve halası maya konuşurken miyuki abimin büyüsü beni hep koruyor zaten diyor. tatsuya miyukiden çok uzakta o sırada. tatsuya o kadar uzakta olsa bile miyukiye bir şey olursa iyileştirme büyüsü o kadar uzaktan otomatik çalışıyor mu ki öyle dedi?

Bu arada diğer gardiyan ı göremedik 1 tane daha kız karakter geliyordu tatsuya yanında olmadığında miyuki i korumak için tatsuya' a gelirsek adam tek başına güvenlik şirketi :) japonyayı koruyo novelde daha ne olsun.Mühürlenmiş güçleri açık sanırım tatsuya-miyuki arası miyuki her zamankinden daha güçlü S seviye büyüleri takır takır yapar artık tatsuyayı sınırlandırması zaten gücünün yarısını alıyordur tatsuya yanında olmasa bile bu güçle her zamankinden iyi korunur noveli google çeviriden okudum öyle bi yer vardı benim mantık çıkartmamla böyle anladım burada özetini yazarlarsa arkadaşlar açıklık getirirler.Sanırım yanında o kız koruma olucak oda tatsuyayı sevenlerden sanırım yani her kapı tatsuya' ya çıkıyor :D koruma işinde (Tatsuya Guardians=Koruma bizim işimiz) :D şirket açıcaklar heralde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mühürlenen gücün kalkması tahmin ettiğiniz kadar büyük bi etki yapmıyor novelda. tatsuya hala aynı sihirleri kullanıyor sadece dayanıklılığı arttı. hani ilkinde i kamyonu ayrıştırabilirken bu sefer bi gemiyi ayrıştırır hale geldi. bu verdiğim sadece önceki gücüyle sonraki arasındaki karşılaştırma. belki limit kalkmadan da gemiyi ayrıştırabiliyordur bilmiyorum :)

tatsuyanın bilgi düzleminde görüş yeteneği(elemental sight) sayesinde uzaklık bi önem farz etmeden etrafında olan biteni öğrenebiliyor. mesela 1 kilometre uzakta bi çatışma varsa tatsuya bu çatışmayı görsel olarak görmese bile yada işitmese bile o bilgiler ona ulaşıyor. ne tarz bi bilgi bende tam emin değilim ama uzaklık fark etmeden izleyebilir olan biteni. işte bu yeteneğini kullanarak sürekli miyukiyi izleme alışkanlığı geliştirmiş tatsuya. istemeden bile olsa sürekli miyukinin etrafını kolaçan ediyor. miyukiye elinde bıçakla mesela bi adam yaklaşıyorsa yada miyukinin olduğu yere 100 metre(örnek sadece uzaklık önemli değil) uzaktan bi tane saldırgan köpek yaklaşsa dahi bunu biliyor ve zamanında müdahale edebiliyor. miyuki abisinin kendisini sürekli olarak izlediğinin farkında olduğu için beni hep koruyor beni hep kolaçan ediyor demek istiyor.

yasaklanma olayınıda ben şöyle anlatayım

tatsuya savaş sonunda çok acayip bişey yaptığı için dünya çapında büyük olay oluyor. amerika da diğer ülkenin böyle bi silahının olmasına izin veremeyeceği için yapanı bulmak amacıyla japonyada bu büyüyü kullanabilecek adamları izlemesi için ajanlar gönderiyor. maya da bunu önceden öğreniyor ve tatsuyayı uyarıyor. ortaya çıkma tehlikesi olduğu için birliğiyle olan bütün iletişimini kesmesini emrediyor. kesin bir şey değil tabi sadece araştırma bitene kadar. daha sonra izin kalkıyo denmiş ama o izin fiziksel olarak görüşmeyi kapsamıyor. sadece sanal ortamdan iletişim kurup bi kaç kamera sistemine erişim istiyor tatsuya o kadar. şuan kaç farklı adam tatsuyayı izliyor sayısını unuttum. birlikten biriyle görüldüğü anda ortalık karışır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gogoanimede aksam 8 de çıkar hep raw ing altyazı 10 da

çok güzel soru sorayım birde:

tatsuyanın kullandığı ayrıştırıcıyla eski komutan siriusun kullandığı moleküler bölücü arasındaki fark nedir? iyi bilen var mı? hangisi daha üstün?

benim bildim kadarıyra tatsuyanınki monekül bağlarını parçalarken eski komatının buldu zayıflatıyo yani tatsuyanınki üstün diye biliyom ama barıs veya tatsuya dan cevap beklemekte fayda var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.