Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

Mahouka'nın novelden çizimlere bakarken şu resmi gördüm. Tatsuya'nın üniformasının armasız olması gerekmiyor mu? Hani şu Bloom-Weed olayı. Bir bilginiz var mı?

Ve novele başlamayı düşünüyorum. Baştan mı başlamalıyım yoksa animenin bıraktığı yerden mi?

399px-Mknr_v12_09.jpg

bunlar hep spoiler illaki öğrenmek istiyosan

okul 1. ve 2. kur öğrenciler arasındaki tatsuyanın oluşturduğu dengesizliği gidermek için tatsuyalar sınıf atladıklarında 2. sınıflarda yeni bi kur başlattı deneme amaçlı bir sınıf büyü mühendisliği kuru açıldı o arma büyü mühendisliğinin arması normal 8 yapraklı çiçekten farklı  

novel'a bence 9 okul turnuvası arcından başlasan iyi olur. blanche arcında çok fark yoktu ama turnuvadan itibaren çok fazla atladılar. önemli olan yerleri gösterdiler konuyu aksatmıcak şekilde ama arada geçen konuşmalar vardı büyüyle ilgili tatsuya ve diğerleri arasındaki ilişkisi ile ilgili falan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

Arkadaşlar 1.sezon sonu 2.sezon başında neler olduğunu ayrıntılı anlatabilicek olan var mı tatsuya ne açıklama getirdi olanlar karşısında saegusa ve jumonji şaşırmışlardır ne kadarını öğrendiler tam olarak.2.sezon duyurusu olmadı sanırım bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

YEN press diye bi dümbük yayın şirketi mahouka'nın ingilizce yayın haklarını satın almış. Baka-tsuki devam eden bütün çevirileri dondurdu ve elinde tamamlananlarıda siteden kaldırdı. bu yen press 13 vol çevirecekte vol 14'e sıra gelecek. hayret bişey ya tamda 14'ü bitirmek üzerelerdi. en az 2 yıl sürer artık güncele gelmesi. her volda muhtemeen 20 dolardan falan satışa sunulacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lanet olsun bu yen presse ya. Tam da ikinci volume un ortalarındaydım. Keşke kaydetseydim önceden. 20 dolar da çok fazla 40 liradan fazla ediyor ki zaten light noveller normal kitaplardan daha kısa.. Umarım birisi çevrili volumeları bir yere upload eder de devam edebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lanet olsun bu yen presse ya. Tam da ikinci volume un ortalarındaydım. Keşke kaydetseydim önceden. 20 dolar da çok fazla 40 liradan fazla ediyor ki zaten light noveller normal kitaplardan daha kısa.. Umarım birisi çevrili volumeları bir yere upload eder de devam edebilirim.

mahouka nın wikiye bak sor orda kesin vardır kaydeden yada bi yere upload eden :D

dur buldum :D  http://skn-anime.blogspot.com.tr/2014/06/mahouka-koukou-no-rettousei-light-novel.html

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.