Jump to content

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Luffy de olabilir :( Zoro çok masraflı. Luffy iyi ya. Luffy olayım ben Luffy. Mavi şortumu kendim getiririm :D Yeleğim de var. Hasır şapka Ankara'da var ama İstanbul'dan alırım yine. Surata biraz makyaj. Ama hooooppp. Sakallarımı kesmem. Sakallı Luffy mi olur ya :(   Karasakal mı olsam :( Ezgi bir akıl ver gurban olam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gençler iyi akşamlar. Aylardır konu açmıyordum bu arada.   Az önce arkadaşım aradı, İstanbul'da Torucon diye bir grup iki haftada bir toplanıyormuş, masada yazılı rpg oynuyorlarmış. Yılda bir defada c

Bir kaç fotoğraf atayım :)  

Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D       Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayr

Ahahah bir yorumla kafani karistirmayi basardigim icin cok mutlu oldum höhöhö. :D Yani sen bilirsin. Sakalli Luffy olmaz tabi. Hasir sapkayi Kontakt'ta satiyorlardi. Yalniz sakalli Luffy olarak gelirsen de farkli olursun. Luffy'nin yanki hali gibi falan. Siekdkfm Elindeki butceni dusun , ona gore karar ver. Maksat eglenmek. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Git arkadasim. Biraz esmeri olursun sen de ne olacak. :D Hayir ben kim karakter bulmak kim ? Adam gibi anime izledigim mi var ? :D Hos, olsa da aklima gelmez ya neyse. :D

Yardimsever arkadaslari goreve davet ediyorum. Samet arkadasimiz icin seferberlik ilan ediyoruz efenim. :D

Bana da soyle kilomu kapatacak, efendime soyleyeyim bana cuk oturacak ve cabuk temin edilebulecek bir karakter soylerseniz sevinirim gencler. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sarutobi Asuma.Bence güzelde olur :P

O karakteri sevmiyorum ben ya, hiç cooğl değil :D    Abi gözünüzü seveyim sakallı karakter bulun. Ezgi seni shinigami yapalım. Kimono içinde belli olmaz kiloların. Zaten kişilik olarak da shinigamisin  :ahaaah-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.