Jump to content

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gençler iyi akşamlar. Aylardır konu açmıyordum bu arada.   Az önce arkadaşım aradı, İstanbul'da Torucon diye bir grup iki haftada bir toplanıyormuş, masada yazılı rpg oynuyorlarmış. Yılda bir defada c

Bir kaç fotoğraf atayım :)  

Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D       Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayr

bir yandan kendimi çok şanslı hissettim :D  bi yamndanda şanssız :mellow:  ben oraya arkadaşım icin hep gidip geliyorum ve bir arkadaşım var oda kore hayranı ama anime yede çok hayran ama işte o gün gelebileceğimi sanmıyorum bu yüzden şansızım ben yaa :(  o kolyeyi cok istiyorum o değilde  -_-  <_<  :(  ama belki şansıma o gün yine de uğrarım da koşa koşa kolyeyi alırım *w*

Bütün kolyeleri ben alacağım, sonra da karaborsada satacağım foruma  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O alamadan ben kaparim gencler. Siz meraklanmayin. ^.^

Gecen sene de ayni yerde olmustu Torucon. O gun gidememistim. Baska bir yerde kalmistim ve sabahin korunde eve yalniz basima donerken hastalanmistim. Burnumdan sumukler aka aka eve gidip yatmistim. Vay anasini ne mucadeleydi. Aiekejfmf Bu sene bir aksilik cikmazsa ben tabi ki gelirim. Cosplay yapacak zamanim yok ama her zamanki gibi bos bos takilirim sagda solda. Yalniz da olmayacagim hem hehehe. :D Bu sefer kesinlikle karanfillerinizi takip gelin. Olmadi yakaniza kucuk kagit yapistirip uzerine karanfil yazin ben sizi bulurum. Skeifivkv

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O alamadan ben kaparim gencler. Siz meraklanmayin. ^.^

Gecen sene de ayni yerde olmustu Torucon. O gun gidememistim. Baska bir yerde kalmistim ve sabahin korunde eve yalniz basima donerken hastalanmistim. Burnumdan sumukler aka aka eve gidip yatmistim. Vay anasini ne mucadeleydi. Aiekejfmf Bu sene bir aksilik cikmazsa ben tabi ki gelirim. Cosplay yapacak zamanim yok ama her zamanki gibi bos bos takilirim sagda solda. Yalniz da olmayacagim hem hehehe. :D Bu sefer kesinlikle karanfillerinizi takip gelin. Olmadi yakaniza kucuk kagit yapistirip uzerine karanfil yazin ben sizi bulurum. Skeifivkv

karanfile gerek yok, oradaki zoro kılıklı yakışıklı ben olacağım :D Onu geç, gitmeden önce buluşur gideriz, ve mümkünse burnun akmıyor olsun  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Akiyor olsun. Butun sumugu senin zoro kiyafetinde temizleyecegim. Adama bak yahu bir de istek yapiyor.

Seni taniyacagim icin karanfile gerek yok. 100 metre oteden tanirim ajekdkfmf. Bu da buyuk yalanim. Asla tanimiyorum. Ercan'da tereddut edip aramistim. Sjekekdkc

Hakan'da da o beni tanimisti. Aa herhalde o lan falan olmustum. O yuzden herkese karanfil sart. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle gideceğim, Cosplay olarak Sebastian, L, Sasuke, İtachi, Hei düşünüyorum.

Well done, +1

Akiyor olsun. Butun sumugu senin zoro kiyafetinde temizleyecegim. Adama bak yahu bir de istek yapiyor.

Seni taniyacagim icin karanfile gerek yok. 100 metre oteden tanirim ajekdkfmf. Bu da buyuk yalanim. Asla tanimiyorum. Ercan'da tereddut edip aramistim. Sjekekdkc

Hakan'da da o beni tanimisti. Aa herhalde o lan falan olmustum. O yuzden herkese karanfil sart. :(

Cehennem donsa bile o karanfili bana taktıramazsın :D Beni tanıyamaman için kör falan olman lazım  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşım, kendine bakan ve vizyonuna önem veren bir insan olarak ortalamanın üzerindeyim, şimdi burada hiç mütevazilikten prim yapmaya çalışmayacağım. Sen beğenmiyorsan o ayrı <_<

Ay ifadeye bak tamam tamam. Hadi sakayi birakalim Samet. Fena degilsin masallah tu tu tu pu. :D

Zoroyla seni pek bagdastiramasam da bakalim, gorecegiz. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.