Jump to content

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Hayırrrrr ben o tarihte istanbuldaydım ama forumda konuyu görmedim ve bilmiyordum öyle etkinlikler yapıldığını seneye benide götürün... :hate-onion-head-emoticon:  :D

@Yanlışmıyım haziranın 10 da ordaydım ne olur o zaman değildi deyin bana... :D

Yok yav 28-29 haziranda oldu o olay sakin ol :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 98
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Gençler iyi akşamlar. Aylardır konu açmıyordum bu arada.   Az önce arkadaşım aradı, İstanbul'da Torucon diye bir grup iki haftada bir toplanıyormuş, masada yazılı rpg oynuyorlarmış. Yılda bir defada c

Bir kaç fotoğraf atayım :)  

Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D       Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayr

Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D

ElXP7A.jpg

Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayrı sevdim. :D

27Da8L.jpg   rLA1Qa.jpg

P3yD5d.jpg  rLA1Ez.jpg

Arkamdaki çocuktan da anlayabileceğimiz üzere insanlar bayağı samimiydi. Onun bu samimiyetini fark edene kadar fotoğraf çekilmiş bulundu. :D Ay bu kız da çok hoş olmuştu valla.

9XnND9.jpg

Bu da bir başka hoş bağğyaan.  -_-

XWa666.jpg

Ezgi, kılıcı versene bir tur kullanayım dedi ama çocuk kabul etmedi. Bunun üzerine Ezgi utanmadı kılıcı çalmaya kalkıştı... :ph34r:  dsfafgd

W2NDpY.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlar sizmişsiniz meğersem :D Evet yalnız kalmak en zor şeylerden oluyor bu ortamda :D Mayuri bizim ekip başı gibi bişeydi. Her toplantıyı o düzenlerdi falan emeği büyük :D

Bir de hep fotoğraf attık bir kaç tane de sahne şovu atayım :D

Bleach Sahne Şovu: 

Naruto Sahne Şovu: 

Gintama Sahne Şovu: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onlar sizmişsiniz meğersem :D Evet yalnız kalmak en zor şeylerden oluyor bu ortamda :D Mayuri bizim ekip başı gibi bişeydi. Her toplantıyı o düzenlerdi falan emeği büyük :D

Bir de hep fotoğraf attık bir kaç tane de sahne şovu atayım :D

Evet bizdik. :D Mayuri iyiydi evet. Bir de canayakındı. :D 

Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D

ElXP7A.jpg

Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayrı sevdim. :D

27Da8L.jpg   rLA1Qa.jpg

P3yD5d.jpg  rLA1Ez.jpg

Arkamdaki çocuktan da anlayabileceğimiz üzere insanlar bayağı samimiydi. Onun bu samimiyetini fark edene kadar fotoğraf çekilmiş bulundu. :D Ay bu kız da çok hoş olmuştu valla.

9XnND9.jpg

Bu da bir başka hoş bağğyaan.  -_-

XWa666.jpg

Ezgi, kılıcı versene bir tur kullanayım dedi ama çocuk kabul etmedi. Bunun üzerine Ezgi utanmadı kılıcı çalmaya kalkıştı... :ph34r:  dsfafgd

W2NDpY.jpg

Sonradan güldürmeyi başardım onu. Ama yeter artık o fotoyu da atmayalım yahu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.