Jump to content

Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk

Sakuragi

Önerilen İletiler

• 3 ay sonra...
  • Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Efsane Geri Dönüyor !     Toei şirketi Slam Dunk animesinin devamı için kolları sıvadı. Kuroko no Basket'in raytingleri, yapımcıları harekete geçirdi.   Şu anda nabız yoklayan şirket her an

Kuroko basketbol değil fantastik bir şey  Pasifik deki bütün ülkeler basketbolu sakuragiyle birlikte öğrendiler :T

şu seriyi show tv de izlemek için okulu astığım olmuştu. öğlen vakti okula gitmekten nefret etmemin en büyük nedenidir slam dunk. izleyin izlettirin

cocuklugumda  show tv de kaçırmazdım slam dunku ve tabiki rurouni kenshin i izledigim iki animedir baskada izlememişimdir zaten, bugun slam dunku 5.kez bitirdim,  ve anime öyle kötü bir yerde bitmiş ki, animeyi kaldıran herkese  beddua edesin geliyor,umarım gelir ama geleceğini pek sanmıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cocuklugumda  show tv de kaçırmazdım slam dunku ve tabiki rurouni kenshin i izledigim iki animedir baskada izlememişimdir zaten, bugun slam dunku 5.kez bitirdim,  ve anime öyle kötü bir yerde bitmiş ki, animeyi kaldıran herkese  beddua edesin geliyor,umarım gelir ama geleceğini pek sanmıyorum

Mangasını okumadıysan, okumalısın. Gerçi o da tam tatmin etmese de, iyi gelir sana ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eee hocam haberin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmiş yok mu hiç yeni gelişme yoksa askıya mı alındı

Aslında haber 2016 yılı için geçerli, yani bir yıl daha bekleyeceğiz. Bakalım. 

Benim fikrimi sorarsan, eğer mangaka ölmez ise :D mutlaka bu serinin devamını getirecek belki bir yıl sonra belki 5 yıl :D Tabi bunun süresi gösterilen ilgiye bağlı. Ben takip ediyorum twitter dan kendisini. Hala basketbolla haşır neşir. Kopmamış yani. Slam Dunk'ın 10. yılında mesela gösterilen ilgiye karşı, hayranlarını bir okulda toplayıp, kara tahtaya serinin bir bölüm devamını çizdi :D Yani isteği var gibi ama yeterli talep yok sanırım Japonya da. Bir diğer görüşte Vagabond bitince Slam Dunk'a başlayacağı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Benim fikrimi sorarsan, eğer mangaka ölmez ise :D mutlaka bu serinin devamını getirecek belki bir yıl sonra belki 5 yıl :D Tabi bunun süresi gösterilen ilgiye bağlı. Ben takip ediyorum twitter dan kendisini. Hala basketbolla haşır neşir. Kopmamış yani. Slam Dunk'ın 10. yılında mesela gösterilen ilgiye karşı, hayranlarını bir okulda toplayıp, kara tahtaya serinin bir bölüm devamını çizdi :D Yani isteği var gibi ama yeterli talep yok sanırım Japonya da. Bir diğer görüşte Vagabond bitince Slam Dunk'a başlayacağı.

Slam Dunk'a özel bir otakusun :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm. . .  Yine bir umut yıllardır yaptığımız gibi beklemeye devam edeceğiz :(  Kuroku bir nebze de olsa basket açığını kapatmıştı ancak TENSAİ SAKURAGİ nin yerini kimse tutamaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı çizen Abi'mizin twitterına göz attım slam dunk ile ilgili şeyler paylaşmş tabi japoncam olmadıgı için ne diyor anlamadım :) umarım bu efsanev seri geri döner ve harika beşliyi tekrar izleriz :)

Twitter da son zamanlarda paylaştıkları genelde kıyafet ve bir takım süs eşyalarına yapılan Slam Dunk tasarımları. Asıl önemli olan geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu makale. Manga çizimi, psikoloji ve karakter suretleri üzerine yazdığı kısa makale de, Slam Dunk figürlerinin bulunduğu resmi paylaşması, bir umut ışığı yarattı fakat twitterdan devam edecek mi diye sorulan hiç bir soruya cevap vermedi kendileri :D

Hmmm. . .  Yine bir umut yıllardır yaptığımız gibi beklemeye devam edeceğiz :(  Kuroku bir nebze de olsa basket açığını kapatmıştı ancak TENSAİ SAKURAGİ nin yerini kimse tutamaz.

Kuroko da iyidir, Sakuragi başka tabi :D Pek basketle ilgili anime yok zaten, Buzzer Beater'ı izlemişsin sanırım nickinden belli :D İşte ingilizcen varsa manga okumayı seviyorsan, güzel basket mangaları var. Real, Ahiru no sora, Cross Over, Harlem Beat, I'll/CKBC ( bunun iki bölümlük türkçe ova animesi var ). Benim ingilizcem iyi olmadığı için hepsini yarıda bıraktım, sonuçta spor animesi tamam ingilizce olmadan anlıyorsun ama bi yere kadar. Hep derim ingilizce şart :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.