Jump to content

Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!

Yabus
 Share

Recommended Posts

Pek çoğumuzun çocukluğundan hatırladığı Ay Savaşçısı'nın bu yaz Sailor Moon Crystal adıyla yayınlanacak olan yeni serisinin tanıtım videosu yayınlandı. Video ayrıca animenin açılış şarkısını da içeriyor.

5 Temmuzda yayınlanmaya başlayacak olan serinin açılış şarkısını Momoiro Clover Z seslendirirken şarkıyı besteleyen kişi ise Shingeki no Kyojin'in açılış şarkılarından tanıdığımız Linked Horizon'dan Revo.

Ayrıca ilk serinin kapanış şarkısını besteleyen Akiko Kosaka yeni serinin, yine Momoiro Clover Z tarafından seslendirilen, kapanış şarkısı "Tsuki Niji" (Rainbow Moon) i besteleyecek.

Çizimleri bir garip geldi ya.

Bu yıl sabırsızlıkla beklediğim tek seri.

Mamoru, Haruka, Michiru, Setsuna ve Hotaru'yu da göreydik iyiydi.

Teşekkürler.

eski çizim tarzını alarak şimdiki çizim teknolojisi ile yapmışlar ondan garip geliyor :D 

mangaya sadık olmaları iyide onca yıldan sonra yeni tiplerine alışmam zor olacak galiba outerlar nerde onlar seriyi daha cool yapıyordu onun dışında mamoru da iyidi en azından onu gösterseydiniz ben hiç usagi için izlememişimdir bu seriyi küçükken önce mamoru favorimdi sonra outerlar gelince ciddi ciddi izlemeye başlamıştım umarım uzun soluklu ve başarılı bir seri olur çok insan vardı yıllardır bunu bekleyen ben dahil.

Çizimler eskisine göre daha bi detaylı ve ayrıntılı, sanırım bize bu yüzden degişik geldi, şahsen eski çizimleri tercih ederim. Ayrıca biraz fazla moe olmuş gibi geldi :D

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.