Jump to content

Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!

Yabus

Önerilen İletiler

Dogrusu ben cizimleri begendim. Usagi'nin yeni cizimi bana liseli bir kiz havasindan uzaklasmis biraz daha buyumus gibi geldi. Dogrusu daha guzel bir kiz olmus ;) Biz animede hikayenin tamamini gorememistik, halbuki mangada hikaye devam ediyordu. Muhtemelen Crystal manganin devami olacak ve Usagi ve digerlerinin biraz daha buyumus gibi cizilmelerinin nedeni de budur diye dusunuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Pek çoğumuzun çocukluğundan hatırladığı Ay Savaşçısı'nın bu yaz Sailor Moon Crystal adıyla yayınlanacak olan yeni serisinin tanıtım videosu yayınlandı. Video ayrıca animenin açılış şarkısını da içeriy

Ve Sailor Moon yine güzel bir seriyle gelecek..O bizim animeyle tanısmamızın ilk aracısı..Güzel olacak..

eski çizim tarzını alarak şimdiki çizim teknolojisi ile yapmışlar ondan garip geliyor :D 

Biraz once Sailor Moon Crystal'in acilis videosunun tamamini izledim. Konuyu Queen Beryl'in oldugu yani 1. sezonun konusundan baslatacaklar sanirim cunku acilis videosunda Queen Beryl vardi. Ben manganin devami olur diye dusunmustum ama oyle olmayacak gibi. Outer savascilarin neden tanitilmadigini da anlamis oldum. Bir de yeni Mamoru'yu eskisi kadar seecek miyim bilemiyorum :((

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.