Jump to content

Shonen Jump’ta Hunter x Hunter Devam Ediyor

Skadi
 Share

Recommended Posts

Nisan ayında yayınladığımız yazıda, Hunter x Hunter’ın kaldığı yerden devam edeceği haberiniduyurmuştuk. 2 yıl 3 ay bekleme ile gelen tepkilerin ardından, Hunter x Hunter’ın “Calamity” adlı bölüm ile başlayıp kaldığı yerden devam edeceği, Weekly Shonen Jump’ın 27.sayısında duyuruldu.

nQfpCoK.png

Ana karakter Gon Freecs, Shounen Jump 27.sayısının kapak sayfasında ‘’GERİ DÖNDÜ’’ sözleriyle yer alıyor.

lhB5fu2.png

Mangaya, Yoshihiro Togashi’nın tekrarlayan sağlık sorunu nedeniyle, 2 yıl 3 ay süreyle ara verilmişti..

oqj2a8r.png

Hunter x Hunter mangakası, Yoshihiro Togashi, uzun süre ara verilmesi nedeniyle, tüm okurlardan özür diledi. Yoshihiro Togashi okurlarını uzun süre bekletmesinin ardından gelen tepkilerden sonra, elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Kaynak:AnimeFantastica

Çoğu insan gibi ben de gon yüzünden felan uzak durdum çoluk çocuk diye ama şimdi sadece gon için bile izlenir.Çöp adam felan çiziyor ama animatörler iyi yaptığı için kurgu da sağlam olduğu için problem olmuyor vereceksin op bunların eline şahaser çıkartırlar :(

abi 131. bölüm neydi yaa mangasını okuyorum ama animesi inanılmaz olmuş dondum kaldım hele o kolu havada tutup pitounun göğsüne geçirmesi yokmu en orjinal anime sahnelerinden biri kanımca ee artık mangada devam ettiğine göre anime ara verir kaygısı bi nebze azaldı bende bu arada  mangası bir bölümünü 2 güne yığarak okuyorum o kadar dolu yani :lol:

Dikkat hard spoiler

Gon men ve yemin kullandıktan sonra ölüm döşeğine düşüyor, Killua daha önce görmediğimiz gizli bir kardeşinin yeteneği ile iyileştiriyor. Alluka diye bir kız mı oğlan mı belli değil. Hayatımda gördüğüm en epik yetenek ve kurgu. Tüylerim diken diken oldu okurken.