Jump to content

merhaba :D

a_naz95

Önerilen İletiler

hıım sorum var sensei!! en sevdiğin anime nedir? cosplay yaptınız mı hiç? mmorpg fps falan oynar mısın?

hangi katagoride en sevdiğim animeyi soruyorsun sonuçta bazı şeyleri tek bir taneye indirgeyemem ;) cosplay işini ciddi ciddi düşünüyorum ama hiç uygun bir ortam bulamadım :( lol oynuyorum ve çoook seviyorum ;)

Merhaba Naz hoşgeldin sen de benim gibisin üyeliğin eski ama yeni yeni foruma gelmişsin  :)

çok doğru ne yazık ki daha yeni vakit bulabildim ama burayı terk etmek yok artık  ;) hoşbuldum  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba herkese, ben Ayşe Naz .. bu sene yeditepe üniversitesinde hazırlık okudum. yıllardır çılgınlar gibi anime izlerim ve manga okurum :D bölümüm tıp ve belkide hayatımdaki en uzun tatile başlamış

ooş gelidin  naz ben cem  foruma hoş geldin :D burda ilgilene bilceğin bir çok şey bulur sun özellikle benim tavsiyen FF bölümü iyidir :D eğer bakarsan benimkinide okumayı unutma  :ph34r:

Ha sen daha tıp vizelerini, finallerini tatmadın :) Şimdiden kolay gelsin işin zor :)

Hosgeldin senpai ben bu forumun en kucuklerinden sayilirim :D

yaşın ne önemi var gerçi bana sempai diyebiliirsinnnn ;) kawaiii <3

Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun  :)

umarım  :) hoşbuldum  :D

...Hoş geldin...

^_^ umarım iyi vakit geçirirsin  ^_^

teşekkür ederim  :)))

Hoş geldin   :D

hoşbulduumm   :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin. Tıp okuyan bir kişinin anime izlemesi ve manga okuması pek bir hoş :)

gerçi daha tam olarak tıp okumuyorum hazırlık bitti :D buraya bir doktor lazım değil mi ;)))

ooş gelidin  naz ben cem  foruma hoş geldin  :D burda ilgilene bilceğin bir çok şey bulur sun özellikle benim tavsiyen FF bölümü iyidir  :D eğer bakarsan benimkinide okumayı unutma   :ph34r:

kesinlikle bakacağım  ve gerçekten çok güzel bir form emeği geçenlerin emeklerine sağlık  :D

hım düşünelim macera izliyorsundur veya romantik diyelimde değişiklik olsun   :D burdakilerin hepsi cosplay yapmaya gelse süper olur... lol oynuyorsun vay   :D oynarız bir ara herkese sözüm var nasıl halledicem bilmiyorum aoıefoaı

romantik macera fantastik aslında bulabildiğim her şeyi izlerim ama romantikteki favorim kesinlikle ouran high school host club   :D en az 4 kez baştan sona izlemişimdir   :) senin favorini de duyalım bakalım   :)

Hoş geldiniz,iyi eglenceler..

hoşbuldum    :D teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.