Jump to content

merhaba :D

a_naz95

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba herkese, ben Ayşe Naz .. bu sene yeditepe üniversitesinde hazırlık okudum. yıllardır çılgınlar gibi anime izlerim ve manga okurum :D bölümüm tıp ve belkide hayatımdaki en uzun tatile başlamış

ooş gelidin  naz ben cem  foruma hoş geldin :D burda ilgilene bilceğin bir çok şey bulur sun özellikle benim tavsiyen FF bölümü iyidir :D eğer bakarsan benimkinide okumayı unutma  :ph34r:

Ha sen daha tıp vizelerini, finallerini tatmadın :) Şimdiden kolay gelsin işin zor :)

• Forum Admin

foruma hoş geldin  ^_^ lütfen önce kurallar kısmını oku sonradan bozuşmayalım  :D üst üstte mesaj atmak yasaktır, çoklu alıntı kısmından cevap vermek istediklerine cevap verebilirsin, yada attığın bir mesajı düzenlemek için iletiyi düzenle kısmını kullanabilirsin  :ph34r: diğer üyeler bakıyorum siz de hiç uyarmamışsınız yeni üyeyi  <_< of oofff bir gün boş bırakmaya gelmiyor  :P neyse umarım forumda eğlenirsin kurallara uy canımı ye  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onee-san Hoşgeldin umarım hoşça vakit geçirirsin  :hi-onion-head-emoticon: 

Ben de LYS maratonuyla cebelleşiyorum(evet forumda takılarak :D).Büyük bir sürpriz olmazsa ben de Tıp yazmayı düşünüyorum mademki sen de uzun bir tatile çıktın tercih döneminde seni sıklıkla rahatsız edebilirim haberin olsun...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.