Jump to content

merhaba :D

a_naz95

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba herkese, ben Ayşe Naz .. bu sene yeditepe üniversitesinde hazırlık okudum. yıllardır çılgınlar gibi anime izlerim ve manga okurum :D bölümüm tıp ve belkide hayatımdaki en uzun tatile başlamış

ooş gelidin  naz ben cem  foruma hoş geldin :D burda ilgilene bilceğin bir çok şey bulur sun özellikle benim tavsiyen FF bölümü iyidir :D eğer bakarsan benimkinide okumayı unutma  :ph34r:

Ha sen daha tıp vizelerini, finallerini tatmadın :) Şimdiden kolay gelsin işin zor :)

• Forum Admin

foruma hoş geldin  ^_^ lütfen önce kurallar kısmını oku sonradan bozuşmayalım  :D üst üstte mesaj atmak yasaktır, çoklu alıntı kısmından cevap vermek istediklerine cevap verebilirsin, yada attığın bir mesajı düzenlemek için iletiyi düzenle kısmını kullanabilirsin  :ph34r: diğer üyeler bakıyorum siz de hiç uyarmamışsınız yeni üyeyi  <_< of oofff bir gün boş bırakmaya gelmiyor  :P neyse umarım forumda eğlenirsin kurallara uy canımı ye  :rolleyes:

Zeynep admini tanıyorsam bunu masaüstüne bir word belgesine kaydetmiştir copy-paste yapıodur :D her gelene bu kadar uzun yazamaz :D

Hoş geldin Ayşe Naz kardeş.. 3 yıldır forumdayım sonunda foruma tıpçı bir genç geldi :D Umarım bol anime izleyebileceğin az stressiz bir eğitim hayatın olur.. Bu dileğe ihtiyacın olduğunu biliyorum çünkü ben de bu yıl 6. sınıftım ve bu ay mezun oluyorum :) Bu yıl izleyebildiğim anime sayısı o kadar az ki  :(

Eğitimin konusunda bir şeye ihtiyacın olursa burdayım  ;) Anime ve forum konularında da tabi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeynep admini tanıyorsam bunu masaüstüne bir word belgesine kaydetmiştir copy-paste yapıodur :D her gelene bu kadar uzun yazamaz :D

Hoş geldin Ayşe Naz kardeş.. 3 yıldır forumdayım sonunda foruma tıpçı bir genç geldi :D Umarım bol anime izleyebileceğin az stressiz bir eğitim hayatın olur.. Bu dileğe ihtiyacın olduğunu biliyorum çünkü ben de bu yıl 6. sınıftım ve bu ay mezun oluyorum :) Bu yıl izleyebildiğim anime sayısı o kadar az ki  :(

Eğitimin konusunda bir şeye ihtiyacın olursa burdayım  ;) Anime ve forum konularında da tabi :D

AmyGirl'e katılıyorum Zeynep admin Konusunda. Bu arada zeynep aqla Seni azarlarsa Üzülme ^_^  Geçenlerde bir Kural Çıktı lan'lı Lun'lu  Ezici Kırıcı mesajlar yazmayın diye... Emin ol bu kuralla Uyuacaktır   <_<  Yani Öyle bir Kişiliği var zeynep ablamızın :)

Neyse Bu konu sohpete kaçmadan ben kaçiyim ßß

( Çok seviyoz Kendisini ya Çaktırma :) )  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.