Jump to content

Bir Karakter Gördüm Sanki *.*

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Çoğu animecinin gerçekleşmesi imkansıza yakın hayalidir.Sevdiği karakteri bir yerde görmek...

(İmkansıza yakın diyorum çünkü ilerde teknoloji gelişip animelerdeki karakterleri canlandırma gibi projeler olabilir :ph34r: )

Her neyse...

Yolda bir anime karakterine rastlasanız...

funny-fma-gif-anime-18874095-312-297.gif

Veya köşeyi dönerken bir anime karakteriyle çarpışsanız...

Hiç olmadı banyo yaparken yarı çıplak bir anime karakteri belirse ansızın...

Onu geçdim apartmanların tepelerinde zıplayan bir Kedi kız yakalasa gözleriniz...

Bankai açan bir İchigo... :P

Silah dükkanına giren bir Alucard B)

Katoooonnn diye alev çıkaran biri :ph34r:

Ne hissedersiniz arkadaşlar...Hepimiz başda ufakda olsa şaşırız orasına eminimde :D

Sevinir misiniz ?

Üzülüp duygulanır mısınız ?

Yada daha başka şeyler planlayanlar olur mu :ph34r:

Mesela...

large.gif

İşi ciddiye bindiren arkadaşlardan da böyle şeyler beklenir :D

tumblr_mtco77D5ry1sihyr3o1_500.gif

Baklava hayranı kızlardanda böyle şeyler :ph34r:

giphy.gif

PS: Forumda bu tarz bir konu yokdu zannedersem.Bugün bir arkadaşımla Aizeni yolda görsek ne yaparız muhabbeti geçince forumada bu tarz bir konu açayım istedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çoğu animecinin gerçekleşmesi imkansıza yakın hayalidir.Sevdiği karakteri bir yerde görmek... (İmkansıza yakın diyorum çünkü ilerde teknoloji gelişip animelerdeki karakterleri canlandırma gibi projel

İlk önce bir şaşkınlık olur tabi, sonraa eğer Hinataysa kollarından tutup "azıcık sesin çıksın yahu!" derim. Natsu yu bizim buraların en tıklım tıklım otobüsüne bindiririm :D Aizen i görsem.. anına tü

Gidip sarılırım :P Ve şöyle devam ederim; -Oooo kardeşim hangi rüzgar attı seni buralara   Animesine göre hangi özllikler varsa onu öğremesini isterim :P Narutodan jutsular felan bleach'ten shunpo

Gidip sarılırım :P

Ve şöyle devam ederim;

-Oooo kardeşim hangi rüzgar attı seni buralara

Animesine göre hangi özllikler varsa onu öğremesini isterim :P Narutodan jutsular felan bleach'ten shunpo vs vs

Tabi Aizen'i görmek farklı olurdu

Sevdiğim kız karakteri görürsem de...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gidip sarılırım :P

Ve şöyle devam ederim;

-Oooo kardeşim hangi rüzgar attı seni buralara

Animesine göre hangi özllikler varsa onu öğremesini isterim :P Narutodan jutsular felan bleach'ten shunpo vs vs

Tabi Aizen'i görmek farklı olurdu

Sevdiğim kız karakteri görürsem de...

Çakal bulduğu an kızı :ph34r: :ph34r: :P

Başta babaannem gibi başlardım ''Töbe töbe bismillah! İn midir cin midir bu ne yaa?''

Herkes o tepkiyi verir zaten :D

Ama tabi kimi gördüğün önemli .Güzel bir kız mı kötü karakter mi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gördüğüm karaktere göre değişir :)
Önce hepsinde bi şok olurum.

steinsgate-makise_00240736.jpg

Sarılırım bir anda (Japonca konuşucağından pek aldırmam) ve öperim :D (Dayağı yicemi bilsem bile yaparım) :)

Asuna-Yuuki-asuna-yuuki-35129329-1011-13

Hemen Japonca öğrenmeye bakarım çünkü hemen sevgilim olması lazım :)

Rias_Gremory.jpg

İşte burda işler biraz değişir ne olacağını yazmıyım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:mellow:

Sevmediğim biriyse direk saçını başını yolarım.  :angry:  Ölmeyecekse bile "Ben senin animeni izledim, ölceksin." derim. :D

Çok karamsar başladım yoruma.  :ph34r:

Gintama' dan biriyse 40 yıllık arkadaşımı görmüş gibi konuşurum.  :lol:  Tabii ilk önce kendimden şüphelenirim.  :mellow:  Meltem Allah cezanı vermesin ya. Bir animeye bu kadar mı fan olunur... Bak hayal görüyorsun....  :ph34r:

Aizen olsa koşarak uzaklaşırım heralde. :D O reiatsu beni ezer. Bir şey olmazsa ... Dünya' daki casusu olcağımı deyip azıcık bir şeyler öğrenince de kaçarım.  :ph34r: Sonra da Bleach'in yakışıklı karakterlerini ararım.  :wub: Öhö öhöm... Geçelim bunu.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangimiz yapmaz ki :P

Aizen'i görsem gider elini öper "taicho beni öğrencin yap" felan derim :D

Bugün arkadaşla konuşurken aizeni görme muhabbeti geçince o da dönüp bana 3-5 karakter öğretmesini isterim demişdi :D Kan çekiyor herhalde :D

:mellow:

Sevmediğim biriyse direk saçını başını yolarım.  :angry:  Ölmeyecekse bile "Ben senin animeni izledim, ölceksin." derim. :D

Çok karamsar başladım yoruma.  :ph34r:

Gintama' dan biriyse 40 yıllık arkadaşımı görmüş gibi konuşurum.  :lol:  Tabii ilk önce kendimden şüphelenirim.  :mellow:  Meltem Allah cezanı vermesin ya. Bir animeye bu kadar mı fan olunur... Bak hayal görüyorsun....  :ph34r:

Aizen olsa koşarak uzaklaşırım heralde. :D O reiatsu beni ezer. Bir şey olmazsa ... Dünya' daki casusu olcağımı deyip azıcık bir şeyler öğrenince de kaçarım.  :ph34r: Sonra da Bleach'in yakışıklı karakterlerini ararım.  :wub: Öhö öhöm... Geçelim bunu.  :ph34r:

Meltem sadist misin :D Anime karakterine öldüğüne dair spoiler veren kız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.