Jump to content

Bir Karakter Gördüm Sanki *.*

Cold Dewil

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Konu daha uygun  bir yere taşınmıştır.. Ercan senden beklemezdim yanlış yerlere konu açmalar falan  :P

Hayal gücüm çok geniş olsa da yolda bir anime karakteri görsem onun cosplay olduğunu düşünürdüm.. Öyle olmasa bile o kişi Türkçe bilmediği  ben de "Konnichiwa"dan ileri Japonca bilmediğim için çok da bir anlaşma bekleyemezdim :D

Zaten Türkiye de iş bulamazdı bunlar :D Hepsi evsiz yurtsuz olurdu :D Belki tatil şehirlerde animatör falan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çoğu animecinin gerçekleşmesi imkansıza yakın hayalidir.Sevdiği karakteri bir yerde görmek... (İmkansıza yakın diyorum çünkü ilerde teknoloji gelişip animelerdeki karakterleri canlandırma gibi projel

İlk önce bir şaşkınlık olur tabi, sonraa eğer Hinataysa kollarından tutup "azıcık sesin çıksın yahu!" derim. Natsu yu bizim buraların en tıklım tıklım otobüsüne bindiririm :D Aizen i görsem.. anına tü

Gidip sarılırım :P Ve şöyle devam ederim; -Oooo kardeşim hangi rüzgar attı seni buralara   Animesine göre hangi özllikler varsa onu öğremesini isterim :P Narutodan jutsular felan bleach'ten shunpo

Konu daha uygun  bir yere taşınmıştır.. Ercan senden beklemezdim yanlış yerlere konu açmalar falan  :P

Hayal gücüm çok geniş olsa da yolda bir anime karakteri görsem onun cosplay olduğunu düşünürdüm.. Öyle olmasa bile o kişi Türkçe bilmediği  ben de "Konnichiwa"dan ileri Japonca bilmediğim için çok da bir anlaşma bekleyemezdim :D

Zaten Türkiye de iş bulamazdı bunlar :D Hepsi evsiz yurtsuz olurdu :D Belki tatil şehirlerde animatör falan :D

Niye canım Konu Dışına da uyar bu konu :P

Ayrıca Türkçe bilmiyor diye hemen dışlama belkide Elizabeth gibi paso tabela kaldırıp iletişim kuruyorlardır :D

elizabeth%2Bgintama.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Niye canım Konu Dışına da uyar bu konu :P

Ayrıca Türkçe bilmiyor diye hemen dışlama belkide Elizabeth gibi paso tabela kaldırıp iletişim kuruyorlardır :D

elizabeth%2Bgintama.jpg

Öyle bir şeye ihtiyaç duyacakları kesin zaten :D 

O değil de ben Kenpachi gelsin istiyom Türkiyeye... 

Anlaşabilirsem Fahrisinden Hüseyinine öldürteceklerim var :ph34r: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Düşünceli insan :ph34r:

Teddy_Bear_Kiss.gif

PS: Hayırdır REN gelsin demedin :P

Ne demek  B)

Ren Türkiye ye gelse linç eder kızlar onu :D gelse tanımam ki :D Siyah kimonosu yok elinde kılıcı yok alın bandı yok falan ajhgdajhhgdajhdjg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 sene sonra...
Cold Dewil, 08.06.2014 - 20:38 tarihinde yazdı:

Çoğu animecinin gerçekleşmesi imkansıza yakın hayalidir.Sevdiği karakteri bir yerde görmek...

(İmkansıza yakın diyorum çünkü ilerde teknoloji gelişip animelerdeki karakterleri canlandırma gibi projeler olabilir :ph34r: )

Her neyse...

Yolda bir anime karakterine rastlasanız...

http://livelyscans.com/wp-content/uploads/2012/10/funny-fma-gif-anime-18874095-312-297.gif

Veya köşeyi dönerken bir anime karakteriyle çarpışsanız...

Hiç olmadı banyo yaparken yarı çıplak bir anime karakteri belirse ansızın...

Onu geçdim apartmanların tepelerinde zıplayan bir Kedi kız yakalasa gözleriniz...

Bankai açan bir İchigo... :P

Silah dükkanına giren bir Alucard B)

Katoooonnn diye alev çıkaran biri :ph34r:

Ne hissedersiniz arkadaşlar...Hepimiz başda ufakda olsa şaşırız orasına eminimde :D

Sevinir misiniz ?

Üzülüp duygulanır mısınız ?

Yada daha başka şeyler planlayanlar olur mu :ph34r:

Mesela...

http://data2.whicdn.com/images/69059617/large.gif

İşi ciddiye bindiren arkadaşlardan da böyle şeyler beklenir :D

http://25.media.tumblr.com/4c556c1b60cc1605ee454183943929e1/tumblr_mtco77D5ry1sihyr3o1_500.gif

Baklava hayranı kızlardanda böyle şeyler :ph34r:

http://media2.giphy.com/media/D828LazEH8baU/giphy.gif

PS: Forumda bu tarz bir konu yokdu zannedersem.Bugün bir arkadaşımla Aizeni yolda görsek ne yaparız muhabbeti geçince forumada bu tarz bir konu açayım istedim :D

ben kendim de anime karakteri gibiyim??

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.