Jump to content

Önerilen İletiler

11 saat önce, Amygirl yazdı:

Çok kaliteli bir seri ve bence remake ini yapmalılar. Bu çeviriyi aldığım için çok mutluyum valla :sandalye:

Yalnız baktım da videolara.. Sine'yi bayağı uğraştırmışım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Beni dövse yeridir :dover:   Kendime çok kızdım şu an :28: Zamanla düzeltirim umarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

25f6f4l.jpg

Manga işine atlamıştın, oradanda TAÇE'den anime işine mi girdin?:whaaat3-onion-head-emoticon: İş ve evde var, ilaç önereyim mi doc?:lol Neyse, geçelim bunları emeğine sağlık.:full-onion-head-emoticon:

Gerçi benim istediğim eski serilerden biri değil, ama millet övüyordu.:bounce-smiley-face:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 156
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Gensou Maden Saiyuuki Anime Türü : Macera, Komedi, Dram, Shounen, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 50 / 50 Yapım Yılı : 2000 Çevirmen : Amygirl Düzenleme : Sinsine

35-36-37-38. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

3. bölüm eklenmiştir. Bu bölümler beni katil yapacak sürekli sorun çıkartıyorlar :angry:

Posted Images

• Forum Admin
10 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

25f6f4l.jpg

Manga işine atlamıştın, oradanda TAÇE'den anime işine mi girdin?:whaaat3-onion-head-emoticon: İş ve evde var, ilaç önereyim mi doc?:lol Neyse, geçelim bunları emeğine sağlık.:full-onion-head-emoticon:

Gerçi benim istediğim eski serilerden biri değil, ama millet övüyordu.:bounce-smiley-face:

B-cIRakIgAARULm.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Forum Admin
5 dakika önce, nightguinea yazdı:

bu anımeyı cevırın dıye dıye bıtmısdım yanı lıstemde artık ne zaman cevrılır umarım cevrılır dıyordum hep yarım kalıyordu cok sevındım cevrılmeye devam ettıgı ıcın tesekkurler  bolumler hızlı hzlı bter ınsallah bende cok beklemem hemen ızlerm :DDDD

Valla çok sevdim ben bu seriyi yeni bir çok seriye göre konusu kurgusu çok iyi.. Hele o dörtlü arasındaki ilişki komedi :D ben de çabucak bitirmek diğer sezonlarını da çevirmek istiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.