Jump to content

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Ne zamandır yeni bölüm eklenmedi  :ph34r: 2765432456 gözle bu serinin tamamlanmasını bekleyen bizleri unutunuz mu?  :mellow: O zaman hatırlatalım  :D Emekleriniz için teşekkür eder, mikrofonlarımıza yapacağınız ufacık da olsa bir bilgilendirme için beklediğimizi tekrar hatırlatırım  ^_^ Kolay gelsin  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 156
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Gensou Maden Saiyuuki Anime Türü : Macera, Komedi, Dram, Shounen, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 50 / 50 Yapım Yılı : 2000 Çevirmen : Amygirl Düzenleme : Sinsine

35-36-37-38. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

3. bölüm eklenmiştir. Bu bölümler beni katil yapacak sürekli sorun çıkartıyorlar :angry:

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • Forum Admin
1 saat önce, Nones yazdı:

Ooooo Emel adminimmm başarılarınızın devamını diliyorum seri biraz ilerlesin başlayacağım. Her tür var maşallah kaçmaz bu seri, seveni de çok :rice-ball-smiley-04:

Emeğinize sağlık canlar

Çok kaliteli bir seri ve bence remake ini yapmalılar. Bu çeviriyi aldığım için çok mutluyum valla :sandalye:

Yalnız baktım da videolara.. Sine'yi bayağı uğraştırmışım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Beni dövse yeridir :dover:   Kendime çok kızdım şu an :28: Zamanla düzeltirim umarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Amygirl yazdı:

Çok kaliteli bir seri ve bence remake ini yapmalılar. Bu çeviriyi aldığım için çok mutluyum valla :sandalye:

Yalnız baktım da videolara.. Sine'yi bayağı uğraştırmışım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Beni dövse yeridir :dover:   Kendime çok kızdım şu an :28: Zamanla düzeltirim umarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Benim şikayetim yok kuzucum zamanla elin alışır programa ben artık otomatiğe bağladım fazla zorlamıyor :) Çevirin mis gibi valla düzenlemesi bile koymuyor insana, seri de çok keyifli çoook beğendim! Bölümleri heyecanla bekliyorum :063:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.