Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Ne zamandır yeni bölüm eklenmedi  :ph34r: 2765432456 gözle bu serinin tamamlanmasını bekleyen bizleri unutunuz mu?  :mellow: O zaman hatırlatalım  :D Emekleriniz için teşekkür eder, mikrofonlarımıza yapacağınız ufacık da olsa bir bilgilendirme için beklediğimizi tekrar hatırlatırım  ^_^ Kolay gelsin  B)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

uzun zamandır heryerde paylastıgım anımeler arasındaydı cevrılmesını cok ıstıyordum cevıren arkadaslra tesekkur ederım umarm fazla beklemeyız tamamlanmasını bayadr cevrılsın dıye beklıyordum :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Nones yazdı:

Ooooo Emel adminimmm başarılarınızın devamını diliyorum seri biraz ilerlesin başlayacağım. Her tür var maşallah kaçmaz bu seri, seveni de çok :rice-ball-smiley-04:

Emeğinize sağlık canlar

Çok kaliteli bir seri ve bence remake ini yapmalılar. Bu çeviriyi aldığım için çok mutluyum valla :sandalye:

Yalnız baktım da videolara.. Sine'yi bayağı uğraştırmışım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Beni dövse yeridir :dover:   Kendime çok kızdım şu an :28: Zamanla düzeltirim umarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Amygirl yazdı:

Çok kaliteli bir seri ve bence remake ini yapmalılar. Bu çeviriyi aldığım için çok mutluyum valla :sandalye:

Yalnız baktım da videolara.. Sine'yi bayağı uğraştırmışım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Beni dövse yeridir :dover:   Kendime çok kızdım şu an :28: Zamanla düzeltirim umarım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Benim şikayetim yok kuzucum zamanla elin alışır programa ben artık otomatiğe bağladım fazla zorlamıyor :) Çevirin mis gibi valla düzenlemesi bile koymuyor insana, seri de çok keyifli çoook beğendim! Bölümleri heyecanla bekliyorum :063:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok