Jump to content

( 26 / 26 ) Major 3

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Azumanga Daioh  9. bölüm alt yazısına 8. bölümün ki konmuş

Happiness  10. bölümde çevirmenin isminin yaklaşık 15 dakika boyunca ekranda görünmesi

Nanoha A's  8. bölümde Japonca ile Rusça ses aynı anda çıkıyor

Sunabouzu  19. bölümde 17. dakikadan itibaren alt yazılarının görünmemesi, anlaşılan çevrilmemiş, yada alt yazılar iltica etmiş :D

Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu  4. bölümde 2 tane alt yazının üst üste binmesi, sanki hat yazısı ile Türkçe yazılmış gibi olmuş :D

Tokyo Mew Mew 42. bölümde v2 verildiği halde onuda sesinin çıkmaması, sanki sessiz sinema gibi :D

Gakuen Utopia Manabi Straight! 7 bölümde alt yazının zamanlaması 10 saniyeden fazla bir zamanlama ile geriden geliyor, 8. bölümde de 7. bölümün alt yazısı var

Allahım  sen bizi koru :O Naptın sen bildiğin hayatımı kararttın. Bu gece halletmeye çalışırım hepsini 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 102
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 3 Anime Türü : Spor, Dram, Komedi Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2007 Çevirmenler : T4icho Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Kaido’yu bıraktıktan

Hehehe sen bide benim açımdan bak olaya, Bu kadar hasarlı bölüm bilgisayarda kaldıkça resmen krizlere giriyorum :D, Sağ olasın var olasın Allah tuttuğunu altın etsin , Allah sana  100 köleli harem nas

Dostum upload'da bir sorunumuz var, 3. sezonu bitirdik şu an aslında. Düzelir düzelmez 4 'e abanacağız.

Posted Images

Allahım  sen bizi koru :o Naptın sen bildiğin hayatımı kararttın. Bu gece halletmeye çalışırım hepsini 

Hehehe sen bide benim açımdan bak olaya, Bu kadar hasarlı bölüm bilgisayarda kaldıkça resmen krizlere giriyorum :D, Sağ olasın var olasın Allah tuttuğunu altın etsin , Allah sana  100 köleli harem nasip etsin, ............... Allah ne muradın  varsa versin :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hokage_Minato abi ne güzel alıştıydım her gün major bölümü görmeye diğer bölüm ne zaman geliyor 2 gündür major göremeyince gabız oldum sıçamıyom bağırsılağım pörsüdü beynime kan gitmez oldu ne zaman geliyor 1 haftamı 1 aymı söylede bileyim 

:depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon:   :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :depressed2-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:  :bye1-onion-head-emoticon:

not:tamam animeyi çevirmek zor iş biliyom ama ben sadece meraktan soruyom.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hokage_Minato abi ne güzel alıştıydım her gün major bölümü görmeye diğer bölüm ne zaman geliyor 2 gündür major göremeyince gabız oldum sıçamıyom bağırsılağım pörsüdü beynime kan gitmez oldu ne zaman geliyor 1 haftamı 1 aymı söylede bileyim 

:depressed1-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon: :desperate2-onion-head-emoticon:   :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :bad-atmosphere-onion-head-emoti  :depressed2-onion-head-emoticon:  :depressed2-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:  :desperate1-onion-head-emoticon:  :bye1-onion-head-emoticon:

not:tamam animeyi çevirmek zor iş biliyom ama ben sadece meraktan soruyom.

Bu gece eklenecek merak etme :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

19-20. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... 8. Bölüm düzenlenip yeniden eklendi.

Süpersin Eren :D , birde yukarda yazdığım eksik bölümler geldimi dahada süper olacaksın :D . Ha bu arada oraya bir tane eklemeyi unutmuşum. Biten serilerden biri olan 

Bosou Shinki ---> 13. bölümün linki indirme klasörüne eklenmemiş

Yani böylece toplamda

Azumanga Daioh  9. bölüm alt yazısına 8. bölümün ki konmuş

Happiness  10. bölümde çevirmenin isminin yaklaşık 15 dakika boyunca ekranda görünmesi

Nanoha A's  8. bölümde Japonca ile Rusça ses aynı anda çıkıyor

Sunabouzu  19. bölümde 17. dakikadan itibaren alt yazılarının görünmemesi, anlaşılan çevrilmemiş, yada alt yazılar iltica etmiş  :D

Suzumiya Haruhi-chan no Yuuutsu  4. bölümde 2 tane alt yazının üst üste binmesi, sanki hat yazısı ile Türkçe yazılmış gibi olmuş  :D

Tokyo Mew Mew 42. bölümde v2 verildiği halde onuda sesinin çıkmaması, sanki sessiz sinema gibi  :D

Gakuen Utopia Manabi Straight! 7 bölümde alt yazının zamanlaması 10 saniyeden fazla bir zamanlama ile geriden geliyor, 8. bölümde de 7. bölümün alt yazısı var

Bosou Shinki ---> 13. bölümün linki indirme klasörüne eklenmemiş

Youroşkuuuuu eren san :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.