Jump to content

( 26 / 26 ) Major 3

Recommended Posts

• Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Major 3 Anime Türü : Spor, Dram, Komedi Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2007 Çevirmenler : T4icho Düzenleme : Hokage_Minato Özet; Kaido’yu bıraktıktan sonra Goro, Mifune’ye geri dönerek Kaido oyuncularına meydan okumak istemektedir. Fakat geri döndüğünde takımın kendi çabalarıyla inanılmaz bir gelişme kaydettiklerini görür ve onların organizasyonlarını bozmak istemeyerek planlarından vazgeçer. Şimdi ise ilgisini Edawara Lisesi’ne yöneltmiştir ama

Hehehe sen bide benim açımdan bak olaya, Bu kadar hasarlı bölüm bilgisayarda kaldıkça resmen krizlere giriyorum :D, Sağ olasın var olasın Allah tuttuğunu altın etsin , Allah sana  100 köleli harem nasip etsin, ............... Allah ne muradın  varsa versin :D 

Dostum upload'da bir sorunumuz var, 3. sezonu bitirdik şu an aslında. Düzelir düzelmez 4 'e abanacağız.

Hacı ne kadar zaman geçti hala yeni bölüm yok.Şu sorun neyse bir devası yok mu ki bu kadar zamandır bekliyoruz tamam çevirmenin yanında boynumuz kıldan ince ama bu kadar da uzun sürmez (demek istediğim 24.bölüm 27 gün önce yayınlanmıştı.)şunun şuracığında geriye 2 bölüm kalmış onuda bitirip 4.sezona abansanız.(Not:yeni bölümün gelmemesiyle ilgili bir problemim yok. sadece bunun söylemek istedim o kadar).(elimden geldiği kadar terbiyeli yazmak istedim yanlış anlaşılmasın diye).