Jump to content

Naruto Shippuuden Haziran 2014 Programı

Skadi

Önerilen İletiler

Ya arkadaşlar, biri yardımcı olabilir mi ? Diziyi bayadır izlemiyorum, en son Uchiha Madara geri döndüğünde kalmıştım ancak kaçıncı bölüm hatırlamıyorum, dağ gibi biyerde dönüyordu 100lerce kişiyle karşılaşıyordu falan , yardımcı olabilecek varmı ?

Ama Büyük İhtimel ile 322. Bölüm olmalı O bölümü hatırlıyorum Bu şekilde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Haziran 2014′te de Ara Verecek Mi?   Naruto Shippuuden’de doldurma bölümlerin sona ereceğini ve animenin yönetmeni Hayato Date’nin dediklerine göre 2014′te bir daha doldurma bölüml

Haberdar ettiniz için sağ olun :)

322 de savaşıyor   amngayla aarısnda 60 bölüm loabilir ama kimi zaman 2 manga bölümünün 1 anime bölümü olduğu da oluyor ayrıca bu tip aralar sık sık oluyor

amngayla aarısnda 60 bölüm loabilir ama kimi zaman 2 manga bölümünün 1 anime bölümü olduğu da oluyor ayrıca bu tip aralar sık sık oluyor

Olmamalı bence. Burada Narutodan bahsediyoruz. 

Kaç yıldır sürüyor animesi. Sadık bir izleyici kitlesi var.

Onları küstürmek yanlış. 

Ki yeni yeni güzel animeler - mangalar çıkıyor. Bu da sıralamalarda Narutoyu etkileyebilir.

Neresinden bakarsam bakayım mantıklı bulamıyorum.

Ben çok doluyum bu animenin aksamasında arkadaş. İçimi dökmüş gibi oldum biraz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olmamalı bence. Burada Narutodan bahsediyoruz.

Kaç yıldır sürüyor animesi. Sadık bir izleyici kitlesi var.Burada narutodan bas ediyoruz demek sacma sırf tutuldugu için ara verilmeme tamamiyle abarti istenilse anime durdurulabilir doğa et aylok yıllık ara vermiyorlar o kafar heyacanli diyorsan mangadan takip etmeni tavsiye ederim

Onları küstürmek yanlış.

Ki yeni yeni güzel animeler - mangalar çıkıyor. Bu da sıralamalarda Narutoyu etkileyebilir.

Neresinden bakarsam bakayım mantıklı bulamıyorum.

Ben çok doluyum bu animenin aksamasında arkadaş. İçimi dökmüş gibi oldum biraz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangadaki en güzel yerlere geliyoruz :3 366 ve 367. bölümlere aşım olma yolundayım asjhagsjha ama ara vermelerine alıştım. Her ne kadar manga 2014de biticek dense de mangayı şu anki haliyle bitirmeleri biraz imkansız. Kishi zaten bir tekmeyi iki bölümde attırıyor. Bunun üstüne son bölümde olanları düşünürsek 205e kayar gibime geliyo manga. Ama bakıcaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.