Jump to content

Naruto Shippuuden Haziran 2014 Programı

Skadi

Önerilen İletiler

Naruto Shippuuden Haziran 2014′te de Ara Verecek Mi?

Naruto Shippuuden’de doldurma bölümlerin sona ereceğini ve animenin yönetmeni Hayato Date’nin dediklerine göre 2014′te bir daha doldurma bölümlerin olmayacağını sizlerle daha önceden paylaşmıştık. Naruto Shippuuden Haziran 2014 programına baktığımızda anime serisinin olması gerektiği gibi mangayı takip ederek ilerleyeceğini görebiliyoruz. Ancak özellikle doldurma bölümler bittiğinden beri anime serisinin ara vermesine alıştık artık. Bu ay da ne yazık ki 1 hafta Naruto Shippuuden yayınlanmayacak.

mlyBz2.jpg

Naruto Shippuuden Haziran 2014 Programı

12 Haziran: Naruto Shippuuden 365 – Gölgelerde Dans Edenler

19 Haziran: Naruto Shippuuden 366 – Her Şeyi Bilen Kişi

26 Haziran: Bölüm yayınlanmayacak.

3 Temmuz: Naruto Shippuuden 367 – Hashirama ve Madara

10 Temmuz: Naruto Shippuuden 368 – Sengoku Dönemi

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. Umarız önümüzdeki aylarda anime serisi son dönemlerdeki kadar ara vermez. Anime serisinde ve mangada göremeyeceğimiz Kushina’nın hikayesinin detayları ve Akatsuki’nin oluşması gibi pek çok detay için de Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm Revolution’ı beklememizi belirtiyor yapımcılar.

Kaynak:AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Haziran 2014′te de Ara Verecek Mi?   Naruto Shippuuden’de doldurma bölümlerin sona ereceğini ve animenin yönetmeni Hayato Date’nin dediklerine göre 2014′te bir daha doldurma bölüml

Haberdar ettiniz için sağ olun :)

322 de savaşıyor   amngayla aarısnda 60 bölüm loabilir ama kimi zaman 2 manga bölümünün 1 anime bölümü olduğu da oluyor ayrıca bu tip aralar sık sık oluyor

Naruto' dan sıkılmıştım ama eğer sonunu güzel bağlarlarsa falan kaldığım yerden izlerim. :D (Artık ne zaman biterse) Mangasını sıkıldıkça okuyorum gerçi ama. Sonunda doldurma bölümleri de bitirebildiler. -_- Animeyi batırıyordu. :D

-Şu ara verme olaylarının da bilerek yapıldığını düşünmeye başladım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası ile animesi arasında nereden bakarsan bak 60 küsür bölüm farklı var. 

Bunu haftaya vurursak zaten 1 yılı kesinlikle görecek anime.

Hatta 2016'yı dahi görebilir çünkü bu yıl mangasının bitmesi beklense de henüz tarihi belli değil.

Yani, mangası yıl sonu bitse anime kesin 2016'yı görecek.

Anime yetkilileri neyin kafasında merak içindeyim.

Amaç Naruto'ya olan ilgiyi azaltmaksa bence bunu başarıyorlar. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar, biri yardımcı olabilir mi ? Diziyi bayadır izlemiyorum, en son Uchiha Madara geri döndüğünde kalmıştım ancak kaçıncı bölüm hatırlamıyorum, dağ gibi biyerde dönüyordu 100lerce kişiyle karşılaşıyordu falan , yardımcı olabilecek varmı ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar, biri yardımcı olabilir mi ? Diziyi bayadır izlemiyorum, en son Uchiha Madara geri döndüğünde kalmıştım ancak kaçıncı bölüm hatırlamıyorum, dağ gibi biyerde dönüyordu 100lerce kişiyle karşılaşıyordu falan , yardımcı olabilecek varmı ?

322 de savaşıyor

Mangası ile animesi arasında nereden bakarsan bak 60 küsür bölüm farklı var. 

Bunu haftaya vurursak zaten 1 yılı kesinlikle görecek anime.

Hatta 2016'yı dahi görebilir çünkü bu yıl mangasının bitmesi beklense de henüz tarihi belli değil.

Yani, mangası yıl sonu bitse anime kesin 2016'yı görecek.

Anime yetkilileri neyin kafasında merak içindeyim.

Amaç Naruto'ya olan ilgiyi azaltmaksa bence bunu başarıyorlar. 

amngayla aarısnda 60 bölüm loabilir ama kimi zaman 2 manga bölümünün 1 anime bölümü olduğu da oluyor ayrıca bu tip aralar sık sık oluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu olsa gerek.

http://www.turkanime.tv/anime-bolum/Naruto-Shippuuden-322-Bolum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.