Jump to content

Sword Art Online RPG • Tanıtım

✴dovahkiin

Önerilen İletiler

Yılın sorusu;Fus Ro Dah yapabilcezmi :D

Acikladigim gibi ejder lisanı ile sorulan bilmeceler anahfar olacak ve boss u ilk öldüren özel skill veya esya kazanacak. Ama görevler icabı cok sık olmayacak bu ödül. Görevi çok zor olacagini belirtmekle beraber bu skilleri kazananın havası olacak :D ( de get agzina thu'um u çakınca)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://www.sao-roleplay.com (yapım asamasında) Öncelikle Sao RPG hiçbir çıkar düşünmeden Türk otakular için kaliteli bir RPG sitesi sunmayı amaçlıyor. Yabancılar tonlarca RPG sitesi açarken yerli ot

Bu rpg'de rol yapmak istiyorum lanet olsun çabucak hazırlayın şunu :D

Bittiği anda hemen oynayacağım. Şimdiden karakter kağıdında bulunacak kriterleri söyleyinde, karakterimi oluşturmaya başlayayım. :)

Acikladigim gibi ejder lisanı ile sorulan bilmeceler anahfar olacak ve boss u ilk öldüren özel skill veya esya kazanacak. Ama görevler icabı cok sık olmayacak bu ödül. Görevi çok zor olacagini belirtmekle beraber bu skilleri kazananın havası olacak :D ( de get agzina thu'um u çakınca)

Lanet görevleri yapıp Fus Ro Dah'ı alıp etrafa sallıcam :DD önümde admin bile duramicak hihühühühühü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl oyun ki bu ?  Kart oyunları gibi filan mı ? Web  tabanlı oynanan oyunlardan mı ? Yoksa normal skyrim gibi bir oyun mu yapmaya çalışıyorsunuz ?

RPG nedir? De belirttim zaten. http://whisperofdeath.rpg-board.net/forum ornek olarak buraya bakabilirsin ama tabi bizim sitemiz .com uzantılı olup biraz daha değişik olacak
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayy çok güzelmiş maşallah elinize sağlık :D ilk defa RPG die bişi duydum (gülen varsa diim ben oyun falan oynamam böle şeyleri bilmem yanii) hemen hazırlarsınız inşallahta biz de oynarırız ilk RPG neyse işte oyunum olur :P

Aslında bir oyun gibide değilde , turkanimede nasıl konu acıp yorum yapiyorsanız burda hayalinizdeki bir karakter gibi davranıcaksınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RPG nedir? De belirttim zaten. http://whisperofdeath.rpg-board.net/forum ornek olarak buraya bakabilirsin ama tabi bizim sitemiz .com uzantılı olup biraz daha değişik olacak

Anladım yani web tananlı bir oyun yada rpg olucak sanırım.Zaten bende öyle düşünmüştüm. 

Bu arada RPG'yi çok sağlan bir gamer'a açıklamak gerekmez :) Skyrimi , The witcher'ı  bitirmiş olarak.

Amerikada bunun gerçek dünyadaki halini yapıyorlar o çok güzel geldi bana belli bir alanda çadırlar oluşturuyorlar kıyafetleri giyoyorlar filan bizede o türde lazım :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.