Jump to content

Sword Art Online RPG • Tanıtım

✴dovahkiin

Önerilen İletiler

http://www.sao-roleplay.com (yapım asamasında)
7m3RO5.png

Öncelikle Sao RPG hiçbir çıkar düşünmeden Türk otakular için kaliteli bir RPG sitesi sunmayı amaçlıyor. Yabancılar tonlarca RPG sitesi açarken yerli otakular için kaliteli çok az RPG bulunmakta. Biz sizin hem eğlenip , hemde yeni dostuklar kurabileceğiniz ve hayal gücününüzün zevkini çıkartabileceğiniz bir ortam oluşturmak istiyoruz.

RPG nedir?
Role playing game bir websitesi üzerinden hayal gücünüzle beraber oyun kurgusu ve kurallarına göre sanal karakterinizin hayatını yaşamaktır.

Sao RPG`de neler olacak?

(Kısa bir tanıtım)

• RPye uygun olarak karakteriniz ölebilecek. Savaşlara katılmadan iki kez düşünmeniz gerek.
  • Çeşitli meslekler olacak, mesleklerin özellkk getirisi olacak, dükkan kiralayıp reklam verebilirsiniz. Satış yapıp para kazanabilirsiniz.
  • Klan sistemi olacak.
  • Savaşçı sınıfında ilerlemek isteyenlerin arasından öncüler seçilip boss savaşlarına onlar katılacak. Aralarından birine efsanevi eşya çıkacak.
  • Silah dışında gayrimenkul satın alabilir, aileler kurabilirsiniz.
  • Çeşitli ırklar bulunacak.
  • Ticaret sistemi olacak.

SAOdan farklı olarak ne yenilikler var?

• Her ne kadar kılıç sanatları olsada bizde büyü bulunacak.
  • Baş düşmanlar ejderhalar olmakla beraber çeşitli ejderha türleri ve ismi bilinen güçlü ejderhalar mevcut olacak.
  • Bir oyun yerine yaşamın gerçek olacağı bir dünya
  • Level olmayacak , silahlar güce göre kullanılacak, skiller ise okullar ve ya parsomenlerden ve kitaplardan okunarak ogrenilecek.
  • Oyunda ejder lisanı olacak , bu lisan çeşitli görevlerde devreye girecek ve çeviri etkinlerinde verilen ejder lisanı parçasını çevirenler ejder savaşına giden kapıları açacak.

Iokharic.png

Bu projede yardımının dokunmasıni ve ya profesyonel olarak calismak isteyenler PM yoluyla ulasabilir.

QXoX9G.png

1PlPW5.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://www.sao-roleplay.com (yapım asamasında) Öncelikle Sao RPG hiçbir çıkar düşünmeden Türk otakular için kaliteli bir RPG sitesi sunmayı amaçlıyor. Yabancılar tonlarca RPG sitesi açarken yerli ot

Bu rpg'de rol yapmak istiyorum lanet olsun çabucak hazırlayın şunu :D

Bittiği anda hemen oynayacağım. Şimdiden karakter kağıdında bulunacak kriterleri söyleyinde, karakterimi oluşturmaya başlayayım. :)

Aslında benim kendi şifreli alfabem var, kopya çekerken kullanıyorum :P Öğlen bilgisayara geçince bir örneğini yollarım :D

sen aşmışsın hocam :D biz sadece akıllı tel kullanıyoruz son zamanlarda eski kopya yöntemleri tel kadar etkili olmuyor. gerçi dahada geliştirmeme gerek yok üniyi bitirdik.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.