Jump to content

Selamlar efenim

Strawcoatl

Önerilen İletiler

Merhabalar herkese ben Yaman aka. Strawcoatl (Stormecha , Dokuganryu , DateMasamune gibi eski nicklerimde mevcuttur hani bi forumda rasgelmişsinizdir ne bileyim.) Deneyimli bir (izlenilen/okunan seri ve forum deneyimi diyelim) anime ,manga sever olarak aktif olacak forum arayışındaydım ve forumunuza katıldım . Eh bir yerden başlarsak yaklaşık 5 yıldır anime ve manga izliyorum/okuyorum , bir anime forumunda çok uzun bir süre olmasa da moderatörlük yapmışlığım var.(sonrasında herhangi bir forumda aktif değildim) Favori serilerimi Berserk,Gantz,Vagabond,Shimauma,Ajin,Hellsing,Uzumaki,Code Geass,One Piece,Sun-ken Rock ... şeklinde sayabilirim.Popüler serilerden sadece Bleachi takip ediyorum (Evet naruto , fairy tail , attack on titan okumuyorum malesef) One Piece'te bir 100 chapter kadar eksiğim var elimdekiler bitirince yetişicem umarım eheheh ... Saydığım serilerden de anlayacağınız üzere daha çok seinen türünde serilere ilgim var ama son zamanlarda shounene kaçan spor mangalarıyla haşır neşirim Kuroko no basket , Haikyu! , Eyeshield 21 gibi.Manga dışında müziğe , tiyatroya ve sinemaya da fazlasıyla ilgim var.Hadi az çok frp ile de uğraşmışlığım var diyelim(masaüstü ve forum üzerinden geyik hesabı). Alkol ve çeşitli tütün ürünleriyle aram fazlaca iyi ne yazık ki (rakı masasında manga konuşma potansiyeli olan bir insan olabilirim hiç öyle bir ortama denk gelmedim ama deneysellik de güzel şey.) Böyle absürd bir insanım anlayacağınız.Neyse fazlasıyla konuştum sanırım cümleten iyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O degilde adın Yamanaka mı? :D

Ahahah adım Yaman. "Aka." also known as için bir kısaltma burda kullanmam yersiz olmuş biraz ama tekrardan kusura bakmayın diyorum  :D

:D :D :D :D ilk okuduğumda bende yamanaka okudum.lan siteye sonunda bi japon üye oldu diyordum sonradan düştü. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.