Jump to content

Mangakaya ihtiyacımız var

MTByakuya

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Ben bir manga yapmaya karar verdim. Bunun içinde küçük bir ekip oluşturmam gerek. Senaryoma çok güveniyorum. Çizimlerimde o kadar kötü değil fakat bence yeterlide değil. :( Bir tane çizer arkadaş arıyorum. Mangamın konusu:

1146 yılında Japonya'da bir darbe olur. Kralın en gözde askerleri onu tahttan indirmiştir. Mucizevi bir şekilde karısı ve çocukları kaçmayı başarır. Eski bir kutsal tapınakta yaşamaya başlarlar. Kraliyet muhafızlarının en iyisi darbe sırasında kraliçe ve çocuklarını korumakla görevlendirilmiştir. Tapınağa getirdikten sonra bu görevinin bitmedfdiğini düşünerek eski prense dövüş sanatlarını öğretir. Annesi eski kraliçe ise siyasetle ilgili bilgi vermektedir. Yani onu saraydaki eğitim gören prenslerden farksız kılarlar. Ama prens tapınağın dışına çok az çıktığı için canı sıkılıyordur ve annesindende izin alarak daha sık dışarıya çıkmaya başlar. Darbe yapan generaller gerçekten çok bencillerdir. Kendilerine küçük bir sözlede olsa karşı gelen herkesi öldürürler. Prens bunları izlerken birkaç asker onun eski prens olduğunu farkeder ve bunu hain generallere bildirirler. Onlarda halka bir duyuru yaparlar. Prensi bulanlara generallik rütbesi ve yüksek miktarda para verilecektir. Fakat halk generallerden bıktığı için onların dediğini yapmazlar. Ama yinede prensi aramaya başlarlar. Ve sonunda bulurlar. Tapınağın önünde yaklaşık yüz kişi vardır. Annesi prense bunnların sıradan insanlar olduğunu onları kurtarmaması gerektiğini kendisi için onların feda edilmesi gerektiğini söyler ve prens oracıkta annesini öldürmeye kalkar eski kraliyet muhafızlarının başı onları korumakla görevlendirildiği için kraliçeyi korumaya kalkar fakat kendisinin eğitmeye başladığı yavru kaplan artık bir ejderhaya dönüşmüştür ve kolayca bir şekilde onu alt eder. Annesini öldürür ve kardeşinide alarak halkı örgütlemeye başlar. Hikaye daha çok gider ama devamını sadece çizerlerime söyleyeceğim. 

Çizer olmak isteyen varsa bana ulaşsın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tapınağın önünde yaklaşık yüz kişi vardır. Annesi prense bunnların sıradan insanlar olduğunu onları kurtarmaması gerektiğini kendisi için onların feda edilmesi gerektiğini söyler ve prens oracıkta annesini öldürmeye kalkar eski kraliyet muhafızlarının başı onları korumakla görevlendirildiği için kraliçeyi korumaya kalkar fakat kendisinin eğitmeye başladığı yavru kaplan artık bir ejderhaya dönüşmüştür ve kolayca bir şekilde onu alt eder

Bu kısmı anlamadım.Seneryo iyi ama burası olmamış sanki yada eksik var.Hiç bir sebep yokken çocuk niye annesini öldürüyor?Seneryonun geri kalanı iyi ama burası fail olmuş  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tapınağın önünde yaklaşık yüz kişi vardır. Annesi prense bunnların sıradan insanlar olduğunu onları kurtarmaması gerektiğini kendisi için onların feda edilmesi gerektiğini söyler ve prens oracıkta annesini öldürmeye kalkar eski kraliyet muhafızlarının başı onları korumakla görevlendirildiği için kraliçeyi korumaya kalkar fakat kendisinin eğitmeye başladığı yavru kaplan artık bir ejderhaya dönüşmüştür ve kolayca bir şekilde onu alt eder

Bu kısmı anlamadım.Seneryo iyi ama burası olmamış sanki yada eksik var.Hiç bir sebep yokken çocuk niye annesini öldürüyor?Seneryonun geri kalanı iyi ama burası fail olmuş  :D 

Şu şekilde bro, annesini öldürmesinin sebebi kendisi için o insanları feda edebileceğini söylemesidir. Tabii başta yazmam gerekirdi. Çocuğun özelliklerinden biride adaletli olmasıdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.