Jump to content

High School DxD 3. Sezon Duyuruldu

Berker51
 Share

Recommended Posts

High School DxD 3. Sezon ile Devam Ediyor

rias-gremory.jpg

Ichiei Ishibumi’nin yazdığı ünlü light novel High School DxD’nin animesine üçüncü sezon duyurusu yapıldı. Romanın önümüzdeki bir tarihte yayınlanacak olan son cildinin kapağında yapılan duyuruda üçüncü sezonla ilgili bir tarih verilmese de serinin hayranlarını yeterince heyecanlandırdı.

a4ozz02.jpg

Ünlü ecchi serisinin ilk sezonu 12 bölüm olup 2012 yılında yayınlanmıştı. Ardından çıkan özel bölümler ve iki OVA’dan sonra da 2013 yılında “High School DxD New” adlı 12 bölümlük ikinci sezon yayınlanmıştı. Muhtemelen yine 12 bölümden oluşacak bir üçüncü sezon hayranları diğer iki sezon gibi tatmin edebilecek mi bakalım?

Serinin ana karakterlerinden Rias Gremory ecchi animeler arasında en ünlü karakterlerden biriyken, Issei Hyoudou ise En Sevilen Harem Ustaları anketinde üst sıralarda yerini almıştı.

Kaynak: AnimeFantastica

Zaten Çıkacağı biliniyordu :) ama tarhi belli değil haila :)

Bana göre Yaz ortası yada yaz sonuna yakın :)

Bazı siteler kışın diyor

Bazıları ise gelecek yıl çıkar diyor :)

Ama kesinlikle beklemedeyim :)

aslında animesinin aksiyonu guzel dıye ızledım ama ana karakter savaşıon ortasında bile sapıklıkla güç alıyor . cok guldugum bır anıme oldu onun yuzunden. 3. sezonuda ızlerım artık ecchiside güzel.

light novelını takıp edıyorum serının ana karakterı ilerki novellerde guclenıyor suanlık bısey yok 3. sezon cıksın heyecanla beklemedeyız artık.

bu arada son cildi derken light noveli bittimi artık ? anlamadım orayı 

Sonunda.... Ecchi'yi yönü fazla ama sadece o tarafa bakmamak gerek kurgusu savaş sahneleri çok iyi. :)) 1.sezon muhteşemdi. 2.sezon devam ettirdi ama 1.sezon kadar iyi değildi şimdi :) 3.sezon umarım dehşet olur. Merakla bekliyorum :))

ecchi olayını aşırıya kaçırmasalar senaryosu iyi aslında. 

Oha benimle aynı şeyi düşünen birini bulduguma inanamıyorum şu anime hakkında :D

Cidden efsane konusu var ileriki sezonlarda baya derinlere de iniyo ama ecchi den uzaklasmıyo bir türlü :/

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.