Jump to content

hoşgeldim ben yeniyim

kawaii_rabbit^=^

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler olduğu gün

Popüler mesajlar

merhaba arkadaşlar :embarrassed1-onion-head-emotico , ben kawaii rabbit  yada leyla  deyin geçin  :big-eye-onion-head-emoticon:  . 14 yaşındayım evet evet biliyorum küçüğüm  <_<  öyle hoşuma gid

Forumun genel yaş kitlesi 14-16 zaten Leylacan :) Hoşgeldin

Hoşgeldin foruma.:)  (Yalnız nickinde kawai olanlardan ben hala korkuyorum.)

merhaba arkadaşlar :embarrassed1-onion-head-emotico , ben kawaii rabbit  yada leyla  deyin geçin  :big-eye-onion-head-emoticon:  . 14 yaşındayım evet evet biliyorum küçüğüm  <_<  öyle hoşuma giden hertür animeyi izliyorum   sanırım 2-3 yıl oldu anime izlemeye başlayalı . Bi kaç soru sorsam size yardımcı olur musunuz? :confused-onion-head-emoticon:

Çok Bencil Oldunu anladım başlık şahane Biliyonmu  <_<  Tabi yardımcı oluruz sana Çok Küçük olsanda  -_-

Şaka Şaka ciddiye alma anime izlemenin yaşı olmaz bence. :) Herhangibir Sorunun Olursa Sormaktan Çekinme Bizde anime manyağıyız Her nekadar ben Ukala biri gibi Gözüksemde Çok şakacıyımdır ve sıcak kanlı bir insanımdır Hiç diğilse adminleimiz Beni daha banlamadı  -_-

Birde Şunu yazıcam Tüm yeni gelen Üyelere Copy past yapıyorum  :mellow:

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Form Sitesidir  B)
Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culup ) ve FF ( Roman tarzı Fan ) Bulabilirsin.  ;)
Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma  :)
Ezgi abla Çok kızar Sorna  :D

EDİT : Bu arada Başılıktan Dolayı bencilsin yazmıştımda  Ezgi Hanım yazmış Başlığı pardon  :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.