Jump to content

Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei

Xxceci

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,çok beğenerek okuduğum bir manga olan Hirunaka no ryuusei'in burada fan art'larını paylaşmak istedim,ve bir konu açtım,umarım sizler de beğenirsiniz manga ile ilgili bilgi de vermek istedim detay aşşağıda.

(Alıntı Yasak Olduğu İçin Kendim Kısaca Özet Geçeceğim)

Manga Adı:Hirunako No Ryuusei

Konusu:Yosano suzume okuluna gitmekte olan sıradan bir kızdır fakat daha sonra babasının işi sebebiyle tokyo'ya amcasının yanında kalmak zorunda kalır,tokyo'ya ilk defa gelen suzume metro'da yanlışlıkla biri ile çarpışır ve bu gizemli ayrı zamanda tuhaf giyinen bir adamdır,daha sonrasında yolunu kaybeden suzume başı döner ve bir park'ta yorgunluktan bayılır,uyandığında kendisini amcasının evinde bulur ve onu buraya getiren kişinin metrodaki adam olduğunu öğrenir.Ertesi günse okulunda aynı adamla karşılaşır ve bu onun sınıf öğretmenir!

MYrmlQ.jpg

post-17467-0-15945500-1403276562_thumb.j

post-17467-0-73635400-1403276571_thumb.j

post-17467-0-85379900-1403276577_thumb.j

(Resimlere tıklarsanız büyütebilirsiniz)

Şimdi gelelim asıl benim paylaşacaklarıma şimdilik kız ana karakterimizin resimlerinden paylaşıcam.

:Yosano Suzume:

0VQ9LB.gif

ElZkpZ.jpg

P3gm6O.jpg

glBEZO.jpg

p4LlBr.jpg

glBE8O.png

b8WmDm.jpg

NV7mEg.jpg

27bBjE.jpg

1PXqN5.jpg

Veee buda sonuncusuydu resimlere baktığınız ve bilgiyi okuduğunuz için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ouu okumam lazım (türkçesi varsa.Yoksa çeviririz >.>)

Evet türkçesi var link atayım size keyifli okumalar :) http://www.batoto.net/read/_/196773/hirunaka-no-ryuusei_v1_ch1_by_atori-%C3%87eviri

Bu arada normalde 70 bölümlük ama burda sanırım 49 :) ve eğer profilime bakarsanız,mangayı kitap halinde yazdığım bir sitede okuyabilirsiniz iyi günler ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için sağol bu manga mükemmel ama son bölüm (70.) çok sinir bozucu bir yerde bitti  <_<

Rica ederim :D bencede çok sinirdi,mamura'ya acıyorum vala işin sonu kötü bitecek gibi gibi,çünkü shoujo mangalarda son ya kızın ilk sevdiği erkekle yada kötü çocukla bitiyor  :desperate2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mamura keşke biraz daha atılgan olsa atlasa yani olaylara. Biraz pasif kalıyor, kapamıyor kızı. Biraz açık gözlü ol yedirtme. :D 

Shishio da bi vas geçse kızdan, Mamura ile olacak ama olamıyor çıldırıyorum :D

Sevdigim bir mangadır ama okurken kuduruyorum, bi olaylar benim istedigim gibi gitsin! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mamura keşke biraz daha atılgan olsa atlasa yani olaylara. Biraz pasif kalıyor, kapamıyor kızı. Biraz açık gözlü ol yedirtme. :D 

Shishio da bi vas geçse kızdan, Mamura ile olacak ama olamıyor çıldırıyorum :D

Sevdigim bir mangadır ama okurken kuduruyorum, bi olaylar benim istedigim gibi gitsin! 

Ahaha aynen,şu mamura konusunda sana çok katılıyorum,zaten 70.bölümde'de gördük,gine kaptı kızı shishio,mamura utangaçlığını yenebilse,biraz doğru davransa bence sorun kalmaz,bir de suzume tuhaf yahu,mamura'ya destek çıkcam diye bağırıyor sonra sensei'i görüyor,ayy napsam moduna giriyor,sonra gaza gelip "yapabilirsin!!"dese de en sonunda haala bunun kafa"dedim ama hangisineydi"anlamıyorum bu kızı,artık karar versin lütfen,gidicem mangakadan rica etcem,biraz mamuralı olaylar olsun diye,baktım manga full shishio ve suzume'nin anıları ile dolu,vee 10.cilt'in kapağı..evet shishio ve suzume!,yani ikisinin arasında gine ve daha çok olay geçicek,burdan mazume (mamura-suzume) shiperlara sabır diliyorum iyi günler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahaha aynen,şu mamura konusunda sana çok katılıyorum,zaten 70.bölümde'de gördük,gine kaptı kızı shishio,mamura utangaçlığını yenebilse,biraz doğru davransa bence sorun kalmaz,bir de suzume tuhaf yahu,mamura'ya destek çıkcam diye bağırıyor sonra sensei'i görüyor,ayy napsam moduna giriyor,sonra gaza gelip "yapabilirsin!!"dese de en sonunda haala bunun kafa"dedim ama hangisineydi"anlamıyorum bu kızı,artık karar versin lütfen,gidicem mangakadan rica etcem,biraz mamuralı olaylar olsun diye,baktım manga full shishio ve suzume'nin anıları ile dolu,vee 10.cilt'in kapağı..evet shishio ve suzume!,yani ikisinin arasında gine ve daha çok olay geçicek,burdan mazume (mamura-suzume) shiperlara sabır diliyorum iyi günler :D

Aşırı haklısın, ben açıkçası Mamura'yı destekliyorum ama şu tavırlarından kurtulması gerek, bakalım son bölümden sonra belki aklı başına gelir diye umuyorum, Suzume'ye bi lafım yok klasik shoujo kızı sonuçta ne yapsın iki mükemmel erkekden birini seçmesi kolay mı :D

Shishio da bi rahat bıraksın kızı, kaç yaşına gelmişsin Mamura'dan da betersin. Bunların karakterleri olmamış yani yok :D Ama ben inanıyorum Mamura düzelicek bundan sonra, Shishio'dan kapıcak kızı.

Suzume'de kimi sevdigine bi karar verse de ona göre davransa  herkes de hayranlarda mutlu olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşırı haklısın, ben açıkçası Mamura'yı destekliyorum ama şu tavırlarından kurtulması gerek, bakalım son bölümden sonra belki aklı başına gelir diye umuyorum, Suzume'ye bi lafım yok klasik shoujo kızı sonuçta ne yapsın iki mükemmel erkekden birini seçmesi kolay mı :D

Shishio da bi rahat bıraksın kızı, kaç yaşına gelmişsin Mamura'dan da betersin. Bunların karakterleri olmamış yani yok :D Ama ben inanıyorum Mamura düzelicek bundan sonra, Shishio'dan kapıcak kızı.

Suzume'de kimi sevdigine bi karar verse de ona göre davransa  herkes de hayranlarda mutlu olacak :D

Hayırlısı demek kalıyor bize :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.