Jump to content

All You Need is Kill Mangasından Video

Skadi
 Share

Recommended Posts

All You Need is Kill Mangasının Videosu Yayımlandı

Başrollerini Tom Cruise ve Emily Blunt’un oynadığı son zamanların popüler filmi Edge of Tomorrow için romanın yazarı Hiroshi Sakurazaka’nın film ile ilgili yorumlarını sizlere aktarmış ve aynı zamanda Death Note, Bakuman ve Hikaru no Go gibi ünlü serilerin mangakası olan Takeshi Obata tarafından mangasının çıkartıldığını da hatırlatmıştık. Görünen o ki şimdi manganın reklamını yapmanın tam sırası. All You Need is Kill mangası Japonya’da 2 cilt olarak piyasaya çıktı ve tanıtım videosu da yayımlandı.

Viz Media manganın İngilizcesini Japonya’da çıkar çıkmaz dijital platform uygulamasından sundu. Viz Media aynı zamanda İngilizce ciltli mangaların sonbaharda çıkacağını duyurdu. Onun da bilgisini verelim de mangayı belki Türkiye’de ilerleyen zamanlarda görürüz. Görmek ister misiniz sevgili manga severler?

Kaynak:AnimeFantastica

All You Need is Kill Mangasının Videosu Yayımlandı

Başrollerini Tom Cruise ve Emily Blunt’un oynadığı son zamanların popüler filmi Edge of Tomorrow için romanın yazarı Hiroshi Sakurazaka’nın film ile ilgili yorumlarını sizlere aktarmış ve aynı zamanda Death Note, Bakuman ve Hikaru no Go gibi ünlü serilerin mangakası olan Takeshi Obata tarafından mangasının çıkartıldığını da hatırlatmıştık. Görünen o ki şimdi manganın reklamını yapmanın tam sırası. All You Need is Kill mangası Japonya’da 2 cilt olarak piyasaya çıktı ve tanıtım videosu da yayımlandı.

Viz Media manganın İngilizcesini Japonya’da çıkar çıkmaz dijital platform uygulamasından sundu. Viz Media aynı zamanda İngilizce ciltli mangaların sonbaharda çıkacağını duyurdu. Onun da bilgisini verelim de mangayı belki Türkiye’de ilerleyen zamanlarda görürüz. Görmek ister misiniz sevgili manga severler?

Kaynak:AnimeFantastica

Manga çevrilir mi  bilmem ama Animesi için  beklerim  :lol:

Magası 17 ciltti sanırım, tamamlanması kötü oldu aslında. Bir ara okumayı düşündügüm ama zaman bulamadıgım mangalardan :'( Noveline biraz göz atmıştım, keşke zamanında okusaydım diyorum. :D

mangası bitirildi sonu mutsuz sondu okuyanlar bilir zaten animesi çıkmasını isterdim daha kaç bolum olacagını bılmezken mangası 17 bolumde bittiği için animesi çıkmaz ancak enazından en fazla 2 bölümlük bir moviesnini yaparlarsa harika olurdu seri okumak için birebir türkçe 11. bolume kadar cevırılmış bulunmaktadır

Konu altta kaldığı için ''All you need is kill mangas...'' yazınca kendi kendime ''Mangaları öldürmemiz mi gerek?'' sorusunu sorduğum için buraya damladım -.-

İyi ki damlamışım mangasını okumaya başladım fena değilmiş animesini bekliyoruz :D