Jump to content

Merhaba!

HyeLyn

Önerilen İletiler

Selam! Siteye yeni üye oldum, adım Lyn (Böyle hitap edinilmesinden hoşlanıyorum, gerçek adım sır olarak kalsın, hehe.) ve 13 yaşındayım. ^_^ Birazcık küçük olabilirim, biraz yani... Tamam, tam bir chibiyim, özellikle boy olarak ama kısa olmayı seviyorum. Kendimi tanıtmakta berbatım, buraya ne yazacağımı bilmiyorum. Genelde bir şeyler yazmayı severim ama kendimden bahsetmeye gelince boş.. Neyse, en sevdiğim animeler sırasıyla Bleach, Fullmetal Alchemist: Brotherhood ve Fairy Tail. Genellikle shoujo sevmem ama çok çok nadir ortaya çıkan minnacık bir fangirl tarafım vardır ki Shiro-chan söz konusu olduğu zamanlar hariç pek görmezsiniz. Çiftlerle, karakterlerle vb. ilgili kavga etmeyi sevmem. Hep bas gitar çalmak istemişimdir. :lol: Ve Scandal sevdiğim tek Japon grubu diyebiliriz... Bu arada Koreliler ile bir alakam yok ama şarkıları hoşuma gidiyor. AiLee, F.T Island, Miss A vs.

Daha fazla karıştırmadan bitireyim... Bu chibiyi aranıza kabul edin lütfen, yoroshuku onegaishimasu!   :blush:

Umarım iyi anlaşırız!  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam! Siteye yeni üye oldum, adım Lyn (Böyle hitap edinilmesinden hoşlanıyorum, gerçek adım sır olarak kalsın, hehe.) ve 13 yaşındayım. ^_^ Birazcık küçük olabilirim, biraz yani... Tamam, tam bir chi

Kısa olmak iyidir. Karatede çok işine yarıyor insanın, hehe.  :D Hoşbulduk! Hoşbulduk!  :hi-onion-head-emoticon:   Teşekkür ederim, hoşbulduk.   Hoşbulduk! Olmuş olmuş. :3 *''Lyn-chan, Lyn-chan... Kaw

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.