Jump to content

Merhaba!

HyeLyn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selam! Siteye yeni üye oldum, adım Lyn (Böyle hitap edinilmesinden hoşlanıyorum, gerçek adım sır olarak kalsın, hehe.) ve 13 yaşındayım. ^_^ Birazcık küçük olabilirim, biraz yani... Tamam, tam bir chi

Kısa olmak iyidir. Karatede çok işine yarıyor insanın, hehe.  :D Hoşbulduk! Hoşbulduk!  :hi-onion-head-emoticon:   Teşekkür ederim, hoşbulduk.   Hoşbulduk! Olmuş olmuş. :3 *''Lyn-chan, Lyn-chan... Kaw

Hoş geldin Lyn. Bu aralar şu kore müziklerini dinlemek istiyorum. Birkaç tane şarkı önerirsen sevinirim. :D Bu arada benim adım Ezgi ve ben de bazı insanlara göre kısayım. Kısa olmak iyi yahu. :D Bu arada boyun kaç ki senin ?  :D  Ah bir de 13 yaş artık bizim için küçük bir yaş değil. Ne küçükler geldi geçti bir bilsen. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon:  Haikyuu öneririm kısa boylu bir çocuğun voleybol oynayışını anlatıyor ve kısa olmak bence de kötü değil kısa boylu karakterleri severim (bkz:Hitsugaya) AiLee F.T Island ve Miss A dinleyen birisi Nerelerdeydin sen? :hell-yes-onion-head-emoticon: :lol:

AiLee İstanbul'a geldiğinde gittim deme yaşatmam seni :ph34r:  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.